Petra Faltýnová je hodně bujná.

Petra Faltýnová je hodně bujná. Herminapress

Leoši, co ty na to? Petra Faltýnová se svlékla a nechala si osahávat silikony od jiného. Známe ho!

8. července 2013 9:22

Zdá se, že ani mateřství moc nezměnilo bujnou povahu modelky Petry Faltýnové (40). Jen na dva dny si maminka čtyřleté dcerky odskočila od milence Leoše Mareše (42), který natáčel v Brně show Talent, do Karlových Varů a hned se stala aktérkou skandálu.

Petra se objevila v Karlových Varech společně s delegací diváky oceněného filmu Revival. Následoval bujarý večírek, který končil až nad ránem. Na párty u bazénu hotelu Thermal se ještě Petra držela zpátky, zvláště když kolem bylo plno fotografů. Pak se jí asi zdálo, že nebezpečí, že bude zachycena v nevhodné situaci, zmizelo.

Fotoreportéři deníku Blesk si na ni ale počkali. A jak se říká, kdo si počká, ten se dočká. Během noci a brzkého rána Petru zachytili hned ve dvou kompromitujících situacích. Nejprve Petra skončila v intimní situaci se ženou, prý kamarádkou. Pak si nechala osahávat od mladého tmavovlasého muže své silikonové přednosti, přičemž byla přímo v centru města vysvlečená do půl těla.

Z toho Leoš pravděpodobně mít radost nebude a z přehledu denního tisku, který pravidelně komentuje ve své ranní show, tuto událost vynechá. A to i přesto, že se nejednalo o úplně cizího chlápka, jehož Petra náhodně na filmovém festivalu potkala.

Jak Super.cz zjistil, s Richardem, jenž vlastní síť automyček v obchodních centrech, se už Petra zná delší dobu, zrovna tak i její partner. Pro automyčku totiž Petra nafotila snímek do kalendáře, který se shodou okolností realizoval právě v Karlových Varech, takže noční incident ji vlastně vrátil na místo činu.

Navíc od něj Petra k nedávným narozeninám dostala vůz Mini Cooper, který se jí předával právě v automyčce na pražském Andělu. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků