Michelle Shelley byla skutečně kus.

Michelle Shelley byla skutečně kus. Profimedia.cz

Je to venku! Tato herečka byla dublérkou těla Julie Roberts ve filmu Pretty Woman. Dnes je jí přes padesát

Kolem filmových kaskadérů se obvykle žádné tajnosti nedělají, ale o dublérkách krásných hereček se už obvykle tolik nemluví. Zvlášť pokud mají za hlavní hvězdu zaskakovat v pikantních scénách. Je totiž v zájmu každého režiséra a producenta, aby si diváci mysleli, že se dívají na skutečné tělo slavné krásky. Svou ‚tělesnou dublérku‘ měla i Julia Roberts (45) v jedné ze svých nejznámějších rolí prostitutky Vivienne v Pretty Woman.

Onou ženou, která se před kamerou v mnoha momentech odhalovala, byla totiž herečka Shelley Michelle (51). Hollywoodská rodačka platila ve své době za majitelku jedněch z nejdelších a nejlépe tvarovaných nohou mezi herečkami. Však je má také pojištěné na jeden milión dolarů. Není divu, že si právě její tělo tvůrci filmu vybrali na ‚záskok‘ do smyslných scén s Richardem Geerem.

Michelle, jež je přezdíváno také ‚Queen of Body Doubles‘ - královna dublérek, bývala profesionální tanečnicí. Se svou ideální výškou 174 centimetrů si mohla dovolit zaskakovat za herečky menší i vysoké, a tak kromě Julie, jež měřila jen o centimetr víc, mohla v minulosti vystupovat i místo dnes již devětapadesátileté Kim Basinger (171 cm) v Krásné mimozemšťance nebo za 165 centimetrů vysokou Barbru Streisand (71) v Pánu přílivu. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků