Nahá Markéta Poulíčková tímhle tělem pobláznila turisty. Chápeme je! Super.cz

Budou se vám mlžit skla: Dokonalé nahé tělo krásné Markéty Poulíčkové vyplašilo turisty

Nejúspěšnější zpěvačka pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska Markéta Poulíčková, za sebou má, jak jsme již psali, velmi netradiční natáčení videoklipu Illusion. Při něm se totiž v jedné pražské výloze promenádovala nahá. Podívejte se na premiéru klipu u nás na Super.cz a přečtěte si, jak šli turisté po blonďaté nahé bohyni jako vosy po medu!

„Bylo to rozhodně nejzajímavější natáčení, které jsem kdy zažila. Kolem chodila hromada lidí a fotila si mě a nahrávala do svých telefonů,“ přiznala Super.cz Poulíčková, která se v tu chvíli modlila, aby měla pětkrát tak větší ruce a mohla tak dokonale schovat svou nahotu.

„Musím se přiznat, že jsem byla v tu chvíli na pochybách, do čeho jsem se od F. A . Brabce nechala uvrtat. Ale ve výsledku ty scény vyznívají dobře,“ myslí si kráska.

Kdyby prý šlo jen o samotnou hanbárnu bez nějakého hlubšího smyslu, nikdy by s ní nesouhlasila. To ale není tento případ.

A líbí se Markéta vůbec sama sobě? „Řeknu to takhle: komplexy nemám, naučila jsem se totiž mít ráda a milovat i svoje tělo. Každé ženě se na ní samotné něco nelíbí, je ale důležité smířit se s tím a být se sebou spokojená,“ usmívá se majitelka zajímavého hlasu, která si v srpnu v rámci projektu Symphony In Rock zazpívá v italském Miláně s místní filharmonií pod vedením německého dirigenta Friedemanna Riehleho. A již od září slibuje, že bude pracovat na dalších singlech a videoklipech. Snad budou také tak sexy! 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků