Britney stačila za pouhých pět týdnů viditelně zhubnout.

Britney stačila za pouhých pět týdnů viditelně zhubnout. Profimedia.cz

Musíte vidět: Britney Spears za měsíc zhubla 15 kilo

27. května 2011 14:51

Popová princezna Britney Spears (37) jde do sebe. Kvůli svému turné Femme Fatale, na které se zanedlouho chystá, chce vypadat co nejlépe. Proto na sobě tvrdě dře. Každý den cvičí v posilovně a ještě několik hodin trénuje tanec. Britney na sobě maká necelé dva měsíce a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Už nyní se může pyšnit pevnou postavou a úbytkem váhy 15 kilogramů.

Podle serveru Showbizspy.com však za zpěvaččinou skvělou postavou nestojí jen její píle a dřina, ale také liposukce a léčebné procedury k odbourání tuku.

„Britney si myslí, že dostat se do formy je způsob, jak naštvat jejího exmanžela Kevina Federlina. Denně u sebe doma v posilovně běhá na běžícím pásu. Její přítel Jason Trawick často cvičí s ní,“ sdělil zdroj magazínu National Enquirer. Nutno podotknout, že zpěvaččin bývalý manžel a otec jejích dvou synů Seana Prestona a Jaydena Jamese pracoval dříve jako model a tanečník. V posledních letech však extrémně přibral. Zpěvačka tak může cítit určité zadostiučinění po společných vleklých sporech o děti.

Spears navíc drží přísnou dietu. O nedělích si údajně dopřává vše, na co má chuť. Motivací jí je ale určitě i její přítel Jason, kterému se během posledních dvou let podařilo rapidně zhubnout a dokonale vypracovat tělo. Popová diva nedávno také uvedla, že jí v těžkých chvílích byla oporou zpěvačka Madonna (60), se kterou spolupracovala na hitu Me Against The Music a před osmi lety se na předávání cen MTV vášnivě políbily. 

Super.cz


Časová osa článků