Kateřina Šlégrová

Kateřina Šlégrová Foto: Michal Pražák

Fíha! Šlégrová tvrdí: Rolins, Partyšová nebo Verešová jsou socky

Hvězdy, které se objevily na oslavách posledního dne uplynulého roku ve Špindlerově Mlýně, jsou podle manželky hokejisty Jiřího Šlégra (50) socky! , mladý Topolánek, Dara Rolins (48) nebo Gabriela Partyšová (43) se teď musejí pěkně stydět. Anebo chápat smysl pro humor.

O tom, že Špindl je na Silvestra pro celebritky, které mají takřka chorobnou touhu se předvádět před zástupem bulvárních médií, tím nejlepším místem, ví snad každý. Ten, kdo chce být v klidu a soukromí, jede kamkoliv jinam a neleze fotografům coby snadná kořist až před čočku. Kdo by se ve Špindlu pohoršoval kvůli zájmu médií, choval by se stejně, jako kdyby si vegetarián objednal pořádně propečený hovězí steak, a pak by se divil, že není ze zeleniny.

Letošní promenáda slávychtivých hvězdiček ve Špindlu z podobného důvodu nenechala chladnou ani Kateřinu Šlégrovou, která se nedávno poprvé ukázala ve společnosti s novým, fešným, ale zadaným milencem, přesto se ale snaží soukromí si pečlivě chránit.

„Csssssssssss, žádnej Špindl – ten je jen pro bulvární socky, co nemají kam vyrazit,“ napsala Šlégrová na svůj profil na Facebooku se spoustou smajlíků. Přesto byl hned oheň na střeše a obvinění z toho, že jen závidí, protože ji do Špindlerova Mlýna nikdo nepozval, neboť není celebrita.

„Špindl především není o pozvání, ale o tom, kdo chce a nechce jet. Slavila jsem hlavně s mojí dcerou, která měla devětatřicítku horečku. A o post celebrity opravdu nestojím,“ brání se Šlégrová, která poslední den v roce 2012 slavila u kamarádky Renaty Abtové, se kterou nedávno křtila charitativní kalendář Stašov 2013, do něhož nafotila hodně zajímavé snímky. Z nich jeden obzvlášť vyniká, neboť na něm Kateřina vypadá jako zaláskovaná do ženy

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků