Petr Havlíček dlouho hledal a našel: Opravdu víte, co jíte?

Ing. Petr Havlíček se věnuje zdravému životnímu stylu a výživě více než 15 let, známe ho především z pořadu Jste to, co jíte, kde pomohl desítkám lidí úspěšně zhubnout. Své aktivity rozšířil o spolupráci se společností REJ a společně nabízí řadu potravinářských výrobků pro aktivní životní styl pod značkou Víte, co jíte. „Na trhu je spousta potravin, které se tváří jako „velmi zdravé“, jsme ovlivňováni reklamou a nabídkou supermarketů, ale je těžké najít opravdu kvalitní výrobky. Dlouho jsem hledal výrobce schopného a ochotného předložit lidem produkty, které skutečně odpovídají zdravému životnímu stylu“, říká Ing. Havlíček.
Novinky pro letošní rok

Novinky pro letošní rok

K snídani nebo dopolední svačině doporučujeme sypané nezapékané müsli – jeho základem jsou nepražené celozrnné ovesné vločky, které patří k nejzdravějším obilovinám, není přidán tuk ani bílý cukr, stejně jako celá produktová řada obsahuje vysoký podíl vlákniny. „Novinkou je oříškové müsli s kousky čokolády, které díky velkému podílu lískových oříšků, mandlí a kousků čokolády skvěle chutná, přitom obsahuje pouhých 6g cukru ve 100g.“ Díky speciální šetrné technologii zpracování vloček jsou i další druhy müsli – čokoládové a s tropických ovocem - příjemně křupavé, aniž by byly suroviny praženy či zapékány. Doporučujeme doplnit kvalitním bílým jogurtem.

Zjistit více
nyní na rejfood.eu
Sušenky pomáhají opuštěným dětem

Sušenky pomáhají opuštěným dětem

Lednovou novinkou jsou Grahamové sušenky s lískovými oříšky a kakaem. Stejně jako předchozí oblíbené grahamové s ovesnými vločkami nebo žitné kakaové jsou sušenky baleny jednotlivě, abyste měli kontrolu nad svým energetickým příjmem a mohli je mít kdykoliv při sobě v kapse či kabelce. Jsou celozrnné, s vysokým podílem vlákniny a sníženým obsahem tuku (bez transmastných kyselin) a cukru. „Koupí jakýchkoliv sušenek navíc nyní přispíváte Fondu ohrožených dětí, protože společnost REJ věnuje z každé prodané krabičky 50 hal. opouštěným a týraným dětem.“

Více informací
nyní na vitecojite.eu
Čaj, který chutná a prospívá

Čaj, který chutná a prospívá

Kromě sušenek, müsli nebo výborných celozrnných semolinových těstovin, které mají 2x více vlákniny a nižší GI než běžné semolinové těstoviny, nabízí řada Víte, co jíte bylinné čajové směsi – pro očistu těla, stimulaci organismu nebo odpočinek. „Například směs Detoxikace&Antioxidanty je čaj s čistícími účinky podporující trávení a metabolismus. Obsahuje čínský Pu-ehr, zelený čaj s vysokým obsahem antioxidantů, tradiční kopřivu povzbuzující metabolismus, svěží eukalyptus nebo plody noni pro posílení imunity.“ Ochutnejte i další čaje.

Více informací
nyní na vitecojite.eu
Chcete změnit životní styl? Začít můžete s výrobky Víte, co jíte

Chcete změnit životní styl? Začít můžete s výrobky Víte, co jíte

Výrobky doporučené Petrem Havlíčkem zakoupíte ve vybraných prodejnách zdravé výživy, některých lékárnách nebo na e-shopu společnosti REJ. „V lednu nabízíme za akční cenu 2 typy výhodných multipacků, aby si noví zákazníci mohli všechny naše produkty vyzkoušet a stejně jako naši stálí zákazníci se k nim po celý rok vracet.“

Objednat
nyní na rejfood.eu

Časová osa článků