Za stylové povlečení nemusíte utratit majlant! Přesvědčte se!

Ať dáváte přednost jednoduchým liniím a vzorům nebo upřednostňujete honosnější květinové vzory, raději usínáte v zelené, modré, žluté nebo třeba růžové… Za povlečení v originálním a stylovém designu rozhodně nemusíte utrácet velké peníze! Příjemná 100% bavlna je nejoblíbenějším materiálem povlečení a je dostupná v mnoha barevných provedeních i vzorech, ze kterých si vybere každý. Internetový obchod 4Home nyní přináší exkluzivní nabídku pouze pro čtenáře super.cz se slevami na vybrané povlečení až 40 % od 299 Kč! Nabídka platí od 3. do 10. července nebo do vyprodání zásob a nelze ji kombinovat s jinými akcemi 4home, a.s.
Povlečení Puntík ve veselé zelené

Povlečení Puntík ve veselé zelené

Bavlněné povlečení nejen pro hravé duše. Oblíbený retro design puntíků v zelené barvě potěší každého. Jemná 100% bavlna vám zaručí příjemný spánek. Praktické zapínání na knoflíky/cvočky. Povlečení nabízíme ve 3 rozměrech nyní pouze pro vás se slevou až 40 %! Klasický rozměr na jednolůžko za 299 Kč, v prodloužené délce za 349 Kč a na francouzskou postel za 599 Kč. Využijte svou slevu uvedením slevového kódu SUPER73 v prvním kroku objednávky na www.4home.cz.

Koupit
nyní na www.4home.cz za 299 Kč včetně DPH
Povlečení Loretta pro růžové sny

Povlečení Loretta pro růžové sny

Jemná kombinace růžové s moderní fialovou dodá vaší ložnici stylový design. Příjemná 100% bavlna vám zaručí příjemný spánek. Praktické zapínání na knoflíky/cvočky. Povlečení nabízíme ve 3 rozměrech nyní pouze pro vás se slevou až 40 %! Klasický rozměr na jednolůžko za 299 Kč, v prodloužené délce za 349 Kč a na francouzskou postel za 599 Kč. Využijte svou slevu uvedením slevového kódu SUPER73 v prvním kroku objednávky na www.4home.cz.

Koupit
nyní na www.4home.cz za 299 Kč včetně DPH
Povlečení Wendy pro romantické duše

Povlečení Wendy pro romantické duše

Romantický motiv květin a oblíbená modro-bílá barevnost povlečení Wendy vám přinese samé příjemné sny. Jemná 100% bavlna vám zaručí příjemný spánek. Praktické zapínání na knoflíky/cvočky. Povlečení nabízíme ve 3 rozměrech nyní pouze pro vás se slevou až 40 %! Klasický rozměr na jednolůžko za 299 Kč, v prodloužené délce za 349 Kč a na francouzskou postel za 599 Kč. Využijte svou slevu uvedením slevového kódu SUPER73 v prvním kroku objednávky na www.4home.cz.

Koupit
nyní na www.4home.cz za 299 Kč včetně DPH
Povlečení Slunečnice rozzáří váš den

Povlečení Slunečnice rozzáří váš den

Potřebuje vaše ložnice trochu barev? Vsaďte na povlečení se slunečnicemi, které přinese do interiéru zářivou letní atmosféru. Jemná 100% bavlna vám zaručí příjemný spánek. Praktické zapínání na knoflíky/cvočky. Povlečení nabízíme ve 3 rozměrech nyní pouze pro vás se slevou až 40 %! Klasický rozměr na jednolůžko za 299 Kč, v prodloužené délce za 349 Kč a na francouzskou postel za 599 Kč. Využijte svou slevu uvedením slevového kódu SUPER73 v prvním kroku objednávky na www.4home.cz.

Koupit
nyní na www.4home.cz za 299 Kč včetně DPH
Saténové povlečení Laura v jednoduchém designu

Saténové povlečení Laura v jednoduchém designu

Jak se říká: v jednoduchosti je krása. Pokud je to i vaše motto, určitě si zamilujete modré odstíny povlečení Laura v klasickém designu proužků. Díky 100 % bavlněnému saténu získává povlečení vyšší odolnost a také neuvěřitelnou jemnost. Praktické zapínání na zip. Povlečení nabízíme v klasickém rozměru na jednolůžko se slevou 38 % za 499 Kč. Využijte svou slevu uvedením slevového kódu SUPER73 v prvním kroku objednávky na www.4home.cz.

Koupit
nyní na www.4home.cz za 499 Kč včetně DPH

Časová osa článků