Andrea Verešová si přivezla odvážné róby. Super.cz

Čím nás ještě překvapí nespoutaná Andrea Verešová? Svůdný výstřih k pupíku se jí zdá moc decentní!

Ačkoli se zákulisím nesly informace, že Andrea Verešová (41) není vítaným hostem karlovarského festivalu, protože svojí krásou a odvážnými modely zastíní promítané filmy a umělce, opak je pravdou. "Byli jsme s manželem pozváni jako oficiální hosté festivalu, tři dny bydlíme v hotelu Pupp," ujistila Super.cz Andrea.

Na zahajovací párty Andrea oblékla šaty s výstřihem až k pupíku, ale vzhledem k tomu, v jakých modelech jsme ji tady vídali loni, tak byly docela střízlivé. "Zdají se mi decentní. Přemluvila jsem Natali Ruden, aby je nijak nezdobila kamínky, aby zůstala čistá linie a vynikla pouze barva," řekla nám modelka, která má prý v zásobě ještě mnohem více odvážnějších šatů a máme se nechat překvapit.

V pátek, kdy zahájení proběhlo, slavila Andrea shodou okolností narozeniny. "Takový narozeninový večírek by mi nikdo neudělal," smála se modelka, která ale bude slavit až po skončení festivalu. "V raku je narozená i dcera Vanesska, které bude 8. července šest, a manžel. Takže si uděláme velkou rodinnou párty," vyprávěla.

A na co se v Karlových Varech těší nejvíc? "Určitě na setkání s přáteli a na filmy. Budeme mít víc času, protože tentokrát jsme tady bez dětí. A mám také pracovní povinnosti, moderování a přehlídky," dodala Verešová. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků