Petra Faltýnová v prý svých, obnošených tangách.

Petra Faltýnová v prý svých, obnošených tangách. Herminapress

Petro, ty jsi necudná! Milenka Mareše Faltýnová prý nosí na přehlídkách vlastní obnošená tanga

Tak to bychom do ní neřekli! Zatímco navenek se modelka Petra Faltýnová (43) snaží tvářit, že spodní prádlo předvádí jen s největším sebezapřením, podle drbů ze zákulisí jedné z jejích posledních přehlídek je vše úplně jinak. „Vytáhla si z tašky svoje domácí prádlo, aby mohla jít polonahá,“ šokovala nás jedna z Petřiných kolegyň.

Na přehlídce v jednom odsvěceném kostele, kterou moderoval její přítel Leoš Mareš, vystoupila jako jediná v tangách. „Jiné na mě nezbyly nebo holky neměly odvahu, nevím. Neměla jsem to v plánu, naplánovali to beze mě, takže jsem nechtěla zhatit přehlídku,“ tvrdila Super.cz Petra. Jenže zdroje ze zákulisí hovoří jinak. „Naběhla do šatny, tam každé holce sebrala, co se zrovna jí hodilo, i když už byla dávno dopředu domluvená choreografie a všechno okolo, a nakonec si vytáhla z tašky vlastní síťované punčochy a tanga, aby mohla zase ukázat svůj zadek,“ doneslo se k nám.

Petra patrně moc dobře ví, že její půlky jsou mezi návštěvníky přehlídek velmi žádaným artiklem, a tak nechtěla své fanoušky zklamat. Ale že by měla na přehlídkách kvůli tomu nosit obnošené prádlo z domova, to je silná káva i u ní… 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků