Martina Gavriely přibrala deset kilo.

Martina Gavriely přibrala deset kilo. Herminapress

Zdá se vám oplácaná? Martina Gavriely přibrala za půl roku deset kilo

Moderátorka Martina Gavriely (43) si musí chtě nechtě dát klasické novoroční předsevzetí - zhubnout. "Od doby, kdy jsem uváděla Hotel Paradise, jsem přibrala deset kilo," přiznala Super.cz. "Nejlépe se cítím v teplákách," svěřila.

Martina nikdy nebyla příznivcem diet a ani cvičení. Po třicítce už ale metabolismus není tak rychlý jako dřív, a tak běhání kolem domácnosti a dětí už k udržení linie nestačí. Zvlášť když Martina žije ve spokojeném vztahu s muzikantem Marcusem Tranem a také doma pořádně vyvařuje.

Každá jiná žena by byla s postavou, kterou teď Martina má, spokojená. Ona si ji z pozice televizní hvězdy ale dovolit nemůže. Sice končí s uváděním TopStar Love, ale nastupuje jako reportérka do klasického TopStaru.

"Asi fakt budu muset něco dělat. Ale vůbec nemám představu, jak hubnout. Když nejde o domácí práce, jsem dost líná. A jídlo se mi také těžko odpírá, takže recept na hubnutí, kterým bych posloužila, nemám," uzavřela Gavriely na křtu nového videoklipu partnerovy kapely Embassy, v němž si také zahrála. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků