Monika Absolonová a Vratislav Janda.

Monika Absolonová a Vratislav Janda. Michaela Feuereislová

To je smutné! Monika Absolonová se po třech a půl letech rozešla se svým snoubencem

Zpěvačce Monice Absolonové (45) o Vánocích nejspíš do zpěvu moc nebylo. Trávila je totiž bez své lásky Vratislava Jandy (47), s nímž chodila tři a půl roku. Monika až nyní přiznala, že se rozešli, a to už před několika týdny. Podobně jako začátek jejich vztahu, tak i rozpad se jí podařilo před médii udržet pod pokličkou.

Dvojice přitom plánovala společný život, který stvrdila i zásnubami. Dnes je ale všechno jinak. „Přiznávám, už nejsme spolu. Je mi to moc líto, ale bohužel náš vztah vyhořel. Rozchod nikdy není příjemný. Jsem ráda, že jsme si to nejsmutnější odžili v klidu,“ uvedla zpěvačka pro deník Blesk.

Podnikatel Janda byl přitom v době, kdy poznal Moniku, ještě ženatý. S manželkou, s níž měl tři děti, ale už nějaký čas nežil. Přesto se jejich rozvod dlouze protahoval. Janda ale na opětovný vstup do manželství rozhodně nezanevřel a nedlouho poté požádal Moniku o ruku. Ta se svatbou vyčkávala, jelikož za sebou měla už jeden rozvod, s hokejistou Václavem Eiseltem, a pár dalších nevydařených vztahů. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků