Stephanie Seymour často cvičí, ale její neřestí jsou cigarety.

Stephanie Seymour často cvičí, ale její neřestí jsou cigarety. fotobanka Profimedia

Mrkněte na figuru bývalé topmodelky Stephanie Seymour: Takhle vypadá ve 44 letech a po čtyřech dětech!

Vánoce se rozhodně nemusí pojit jen se zimou, sněhem a nazdobeným stromkem. Oslavit se dají i koupáním na exotickém ostrově, jak dokazuje spokojeně vyhlížející rodinka bývalé slavné topmodelky Stephanie Seymour (44). Ta si spolu s manželem a dětmi zaletěla na svátky do Karibiku na ostrov Saint Barts a rozhodně se nezdálo, že by se jim po tradičních Vánocích nějak stýskalo.

Za obdiv ale stojí především píle, s níž Seymour bojuje proti přibírání na váze, což se zdá být s přibývajícím věkem pro ženy stále těžší. Stephanie ale neponechává nic náhodě a cvičí při každé příležitosti. Pláž nevyjímaje. A proto, zatímco se její synové cachtali v moři a šnorchlovali, Stephanie jen v klasických černých vysoce vykrojených plavkách si raději v písku protahovala tělo.

Seymour byla svými sexy křivkami vždy vyhlášená, a tak je pochopitelné, že nechce nechat svou postavu zpustnout. Stephanie byla jednou z prvních modelek Victoria’s Secret a v 80. a 90. letech se několikrát objevila v plavkovém vydání časopisu Sports Illustrated. Dokonce dvakrát pózovala pro Playboy. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků