Je Kevin Federline ve skutečnosti otcem pouze jednoho ze synů s Britney Spears?

Je Kevin Federline ve skutečnosti otcem pouze jednoho ze synů s Britney Spears? fotobanka Profimedia

To je síla: Otcem syna Britney Spears prý není její exmanžel Kevin Federline, ale jeho bratr

Otcem staršího syna Britney Spears (39) není údajně její bývalý manžel Kevin Federline, jak se dosud soudilo. Tvrdí to Federlinův bratr Christopher a hodlá to dokázat testy DNA. K soudu přišel s tím, že on sám je otcem sedmiletého Seana Prestona. Toho měla popová hvězda počít po jednom sexuálním úletu s ním.

Christopher Federline tvrdí, že spal se Spears v době, kdy už byla provdána za jeho bratra, a že výsledkem bylo právě početí Seana Prestona.

Uvádí to také v dokumentech, které předal soudu s žádostí, aby mu zajistil ochranu před Spears, která ho měla obtěžovat a pronásledovat. Navíc mu prý Britney ukradla z peněženky kreditní kartu, když přišla za Kevinem Federlinem pro syny Seana a Jaydena.

Když Christopher Federline zaútočil na zpěvačku a chtěl po ní 4 500 dolarů, které mu kartou z účtu vyčerpala, vysmála se mu. „Řekla mi, že jí Kevin zničil život. Britney si ze mě dělala legraci a řekla mi, že mám malý penis. Také mi posílala zprávy, v nichž tvrdila, že pokud ji udám policii, řekne celému světu, že jsem pravým otcem Sean Prestona, že jím není Kevin. Přiznávám, že jsem spal s Britney a jsem skutečně otcem toho chlapce, ale to nemusí veřejnost vědět,“ tvrdí ve svém prohlášení Christopher Federline. 

Famous


Časová osa článků