Kateřina Šlégrová s údajným novým milencem Michalem.

Kateřina Šlégrová s údajným novým milencem Michalem. Herminapress

Šlégrová má milence? Manželka hokejisty ukázala mocný dekolt bez podprsenky i pohledného krasavce

21. prosince 2012 14:32

Rozvádějící se manželka hokejisty Jiřího Šlégra (46) Kateřina Šlégrová už dávno hodila za hlavu myšlenku, že by se se svým mužem mohla dát znovu dohromady. Žije svým vlastním životem a na křtu charitativního kalendáře, v němž je hned několik jejích sexy snímků, se objevila po boku muže, ke kterému se chovala jako k milenci? Víme, o koho jde!

Pohledný sedmadvacetiletý mladík by mohl být opravdu dokonalou partií! Jmenuje se Michal Suchomel a věnuje se produkci akcí. Před čtyřmi roky dokonce figuroval v pánské soutěži krásy Muž roku. A i když se Šlégrová zapřísahá, že s ním skutečně nic nemá, zdálo se, že ti dva k sobě mají víc než blízko.

„Michal je pouze kamarád. Chystáme spolu nějaký projekt, proto jsme se potkali i tady,“ tvrdila nám Kateřina na křtu kalendáře Stašov charitativní společnosti Gaan CZ. Šlégrová ale evidentně celá rozkvetla a rozhodně to nebude jen tak. To ostatně potvrzuje i ona sama. „Michal to není, ale je pravda, že jsem po dlouhé době šťastná,“ přiznala nám neochotně.

Na párty v restauraci Soho se objevila s dcerou Jessicou, která tu spolu s dcerou producentky Renaty Abtové Magdalenkou oslavila s předstihem čtrnácté narozeniny. „Holky nosily při dražbě naše obrazy s reprodukcemi z kalendáře, můj se vydražil za deset tisíc korun, Renaty za dvacet tisíc korun, celkem vynesly čtyři obrazy padesát tisíc,“ dodala Šlégrová.

Výtěžek z prodeje kalendáře jde na charitativní účely, konkrétně na nadační fond olympijské vítězky, tenistky Andrey Hlaváčkové. 

David Zápal , Super.cz