Petra Svoboda a Viera Schottertová jsou od sebe k nerozeznání.

Petra Svoboda a Viera Schottertová jsou od sebe k nerozeznání. Foto: archiv TV Nova, Michaela Fauereislová

Jako vejce vejci: Našli jsme na Slovensku dvojnici oslnivě krásné moderátorky Petry Svobody

12. července 2013 5:55

Nenechte se ošálit. Nejedná se o jednu a tu stejnou krasavici. Je pravda, že obě ženy mají dost společného - obě jsou oslnivě krásné, muži jim leží u nohou a také se poměrně brzy staly matkami.

Krásku se světlejšími vlasy Petru Svobodu jistě všichni poznali, neboť se její jméno v posledních dnech skloňuje ve všech pádech díky jejímu působení v nováckých Televizních novinách.

Její ’dvojče’ s tmavšími vlasy nebudou znát všichni čeští čtenáři, ale na Slovensku Vieru Schottertovou poznají zaručeně všichni.

Třicetiletá sexy brunetka je jednou z nejúspěšnějších slovenských modelek. Schottertová už ve svých patnácti letech vyhrála prestižní soutěž pro modelky, která jí otevřela dveře do celosvětového modelingu. Během své úspěšné kariéry žila dvanáct let v New Yorku a pracovala pro světoznámé značky. Nafotila například celosvětové kampaně pro kosmetiku Chanel a Rimmel. Byla tváří reklamní kampaně oděvních domů Armani či Gant, nechyběla v prestižní kampani Victoria’s Secret a nyní převzala po Simoně Krainové (45) štafetu jako ambasadorka pražského a bratislavského víkendu módy.

No uznejte sami, nejsou si ty dvě podezřele podobné? 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků