Zuzana Belohorcová má pořádně nadupaný dekolt. Super.cz

Pořádně nadupaný dekolt: Těhotné Zuzaně Belohorocové ve čtvrtém měsíci povyrostla ňadra o dvě čísla

Moderátorka Zuzana Belohorcová (45) na sobě žádné změny v souvislosti s druhým těhotenstvím nepozoruje. "Stejně jako při prvním je mi dobře, nemám žádné chutě, nic mi nevadí, nevolnosti se mi vyhnuly. Nezávidím maminám, které jimi trpí. Jediný problém, co mám, je moje alergie," řekla Super.cz.

Zuzka už pomalu začíná nosit volnější šaty. V nádherných, bílých, se objevila na večírku San Pellegrino a opět nepohrdla sklenkou sektu. Jedna by jí ostatně uškodit neměla. "Jsem na druhé párty během týdne, tak už se o mně začalo říkat, že vymetám večírky. Ale já si to užívám," krčila rameny Belohorcová.

O miminku už s manželem řekli i dceři Salmě, která se na sourozence těší a všude o tom, že maminka čeká miminko, vypráví. "Vědí to úplně všechny učitelky v anglické školce, sama si to přeložila do angličtiny, jsem na ní pyšná," usmívala se Zuzana.

A jak to má s přibíráním? "Zatím to pozoruju hlavně v oblasti hrudníku. Moje podprsenky 36C budu muset odložit a pořídit si nějaké pohodlné, mateřské," svěřila s tím, že jí ňadra povyrostla tak o dvě čísla. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků