Alza.cz vyprazdňuje svoje sklady!

Neuvěřitelné! Nikdo nechápe, co se děje v Alza.cz! V rámci akce Nakup zadarmo rozdali už přes šest milionů korun – a teď zahajují Maximální výprodej, ve kterém mají až 70% slevy! Každý, kdo nakoupil zadarmo tak může získat zboží zdarma ještě výhodněji!
Dárek šesti milionů pro národ!

Dárek šesti milionů pro národ!

Zatímco se lidé připravují na zdražování a vyšší daně, Alza.cz se rozhodla bojovat proti krizi a „blbé náladě“ zcela unikátní akcí Nakup zadarmo. Funguje to tak, že si objednáte zboží a tipnete si odpověď na jednoduchou otázku – a když váš tip bude patřit mezi stovku nejpřesnějších, dostanete od Alza.cz výherní šek na zboží v přesně té hodnotě, v jaké jste nakoupili. Alza.cz už rozdala přes šest milionů!

Více informací
nyní na Alza.cz
Až 70% slevy ve výprodeji!

Až 70% slevy ve výprodeji!

Jako by to nestačilo, přináší Alza.cz další bombastickou akci – Maximální výprodej. V ní nabízí širokou škálu výprodejových produktů s obřími slevami – počítače, elektroniku, bílou techniku, ale i hračky a kosmetiku, všechno možné se slevami až 70%. Výprodejových produktů je ale pochopitelně jenom omezené množství, takže kdo dřív přijde, ten si vybere z největší nabídky výprodejových modelů a bude mít největší slevy!

Více informací
nyní na Alza.cz
Věřte, nevěřte!

Věřte, nevěřte!

Taky takový výprodej nechápete? Ale oni ho opravdu dělají! Přesvědčte se sami na Alza.cz!

Více informací
nyní na Alza.cz

Časová osa článků