Srbský miliardářský pár zdemoloval kvůli duchům rezidenci za 150 miliónů

Milanu Popovićovi v Srbsku neřeknou jinak než „král mědi“. Miliardář žijící s chorvatskou hvězdou Eurovize Severinou Vučkovićovou teď šokoval obyvatele Bělehradu, když nechal zdemolovat a se zemí srovnat svou luxusní rezidenci na předměstí srbské metropole. Podle Popoviće však v domě strašili duchové, a tak jim nezbylo jiné řešení. Dali tak na radu spiritualisty, kterého povolala Severina.

Luxusní haciendu ocenili realitní makléři v přepočtu na více než 150 miliónů korun. Duchovní guru ale Popovićovi také nařídil, aby nosil na šatech malé zvonečky, jejichž zvuk duchy odhání.

„Popović se netají tím, že je posedlý duchovními věcmi,“ uvádí srbská média k demolici luxusní rezidence. To jeho partnerka Severina byla donedávna známá zpěvem, teď se však v zemích bývalé Jugoslávie mluví více o jejích pornonahrávkách, které kolují internetem.

„Severina mu poradila, aby povolal médium. To ho také varovalo, aby nechodil s ženami mladšími pětatřiceti let, protože mají negativní energii, která ho vyčerpává,“ uvádí srbská média. Vučkovićové je přitom osmatřicet. 


Časová osa článků