Plavky, které propouštějí slunce? Ano!

Toužíte po lepším opálení celého těla, ale nejste příznivcem solárií ani nuda pláží? Už nechcete trávit hodiny v mokrých plavkách? Našli jsme pro vás skvělé řešení! Na českém trhu jsou plavky KINIKI. Patentovaná látka plavek propouští 80% slunečních paprsků a navíc schne 3krát rychleji než obyčejné plavky.
Jak to funguje?

Jak to funguje?

Patentovaná látka TranSol, z níž jsou plavky KINIKI vyrobeny, byla vyvinuta počítačovou technologií (CAD). Je tvořena milióny malých čtverečků a otvorů ve tvaru diamantu, které propouští až 80% slunečních paprsků, a zaručí vám tak dokonalejší opálení celého těla. Díky bohatým barvám a výraznějším vzorům vzniká iluze dokonale matoucí lidské oko, a plavky se tak stávají na těle neprůhlednými, ať jsou mokré či suché!

Koupit
nyní na www.kiniki.eu za 870 Kč včetně DPH
Výjimečné vlastnosti

Výjimečné vlastnosti

Oceníte i další vynikající vlastnost plavek KINIKI, a to že schnou 3krát rychleji než obyčejné plavky! Jednou z mnoha výhod je tedy snížení rizika prochladnutí a infekčních onemocnění, další pak i úžasná praktičnost takových plavek. Látka je navíc 100% odolná proti slané vodě, chlóru i opalovacím prostředkům a barvy zůstávají stále stejně syté.

Koupit
nyní na www.kiniki.eu za 870 Kč včetně DPH
Krásné doplňky

Krásné doplňky

K plavkám pořídíte také parea, lehoučké tuniky i šaty, ideální na nadcházející letní dny. Velikosti dílů plavek můžete kombinovat podle potřeby od 34 až do 48, nebo si koupit jen spodní díl, jestliže chodíte nahoře bez...

Koupit
nyní na www.kiniki.eu za 2 150 Kč včetně DPH
Dámská i pánská kolekce

Dámská i pánská kolekce

Kompletní kolekci těchto dámských i pánských plavek a navíc nabídku exkluzivního pánského spodního prádla KINIKI najdete na www.kiniki.eu. Na výběr máte z mnoha sexy kolekcí dámských i pánských plavek.

Koupit
nyní na www.kiniki.eu za 1 245 Kč včetně DPH

Časová osa článků