Iveta Bartošová

Iveta Bartošová Foto: TV Pětka

Ivetu Bartošovou obviňují z hyenismu: Vykašlala se prý na svou fenku Gejšu

Uhříněvská usedlice Iveta Bartošová (✝48) nemá ani chvíli klid! Když už se do ní novináři nestrefují kvůli playbacku, dostává kapky za svou fenku Gejšu. Když se nedávno na její dům valila velká voda a musela se evakuovat, nechala na místě psa, který je jí věrně po boku už spoustu let. I fanoušci, kteří ji léta podporovali, se nyní od pěnice odvracejí zády kvůli tomu, že se prý k zvířatům chová jako hyena!

Proslýchá se, že i policisté, kteří Ivetu přišli upozornit na to, že se blíží povodeň a že musí opustit svůj dům, kroutili hlavou nad tím, že na místě nechala vlastního psa, s kterým se před fotografy tak ráda mazlí. A přestože její přítel Rychtář tvrdí, že během pár dnů, kdy s pěnicí žil u přátel, jezdil Gejšu krmit a dávat jí napít, mnozí se ptají, jak to bylo s venčením.

„Pokud byla zavřená v domě a ví, že tam nesmí udělat ani loužičku, zasloužili by pár facek, protože musela strašně trpět. A jestli ji nechali venku, kdyby se vážně přihnala velká povodeň, chudák pes se utopí,“ kroutí hlavou někteří lidé.

A už i na oficiálním Facebooku Bartošové se ozývají kritické hlasy lidí, kteří doteď Ivetě bezmezně fandili. „Vám to přijde normální, zanechat zvíře svému osudu a víc se o ně nestarat? To by neudělal ani ten největší psychopat, nechat pejska v ohrožení záplavové vlny… Gejši mi je hrozně moc líto. Víc se k tomu nebudu vyjadřovat. Každý má svůj názor, svědomí a cit k zvířatům!“ píší například Ivetini fanoušci, které však správkyně stránky „demokraticky“ maže. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků