Martina Gavriely Super.cz

Jako přes kopírák: Martina Gavriely měla stejně jako Dara Rolins šílenou autonehodu, při které zemřel motocyklista

17. června 2013 10:43

Moderátorka Martina Gavriely (40) má za sebou autonehodu, při které zemřel motocyklista. Martina ho ve velké rychlosti smetla svým vozem. Dodnes, když na to vzpomíná, třese se. "Když prosákla kauza s Darou Rolins (45), kdy při nehodě zemřel motocyklista, ježily se mi chlupy na rukou. Zažila jsem stejnou nehodu, a i když jsem za to vůbec nemohla, je těžké žít s tím, že vám pod koly někdo zemřel," řekla Super.cz Gavriely na otevření nové motokárové haly v Horních Počernicích.

"Vjel mi pod kola z vedlejší ulice. Strhla jsem volant a smetla jsem betonový sloup, pak přišel čelní náraz do stromu a ještě auto udělalo dva kotouly. Je zázrak, že já i dcera, která seděla na zadním sedadle, jsme byly zdravotně v pohodě. Já nejsem hysterka, mám dobré reakce, tak jsem jen řvala na Jessicu, ať se drží," řekla Super.cz Martina.

"Problém byl, že jsme se nemohly dostat z auta, protože jsem měla žabky a nemohla jsem rozbít okno. Náhodou jel za mnou na motorce Honza Moťovský, který nás dostal z auta. Akorát se pak ztratil a já přišla o hlavního svědka," vysvětluje Martina. Motocyklista zraněním podlehl a Martinu čekal soud.

"Já jsem chybu neudělala, pro mě soud dopadl dobře. Bylo ale těžké, vzpamatovat se z toho psychicky. Dva roky jsem pak byla na antidepresivech," uzavřela moderátorka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků