Marta Ondráčková už se svlékla do plavek. A co vy?

Marta Ondráčková už se svlékla do plavek. A co vy? Foto: archiv TV Nova

Léto je tady! Nejvnadnější moderátorka Marta Ondráčková už se svléká do plavek. Koukněte na ty křivky

16. června 2013 14:55

Tak ta opravdu plastiku prsou nepotřebuje. Moderátorka Marta Ondráčková má tak dokonalou figuru a bujné křivky, že nemá problém v plavkách natáčet ani televizní pořad. "Nejlépe se ovšem cítím bez podprsenky, to by se ale pánům ani nechtělo vstávat z postele," smála se Marta.

Marta miluje opalování, tentokrát ale musela vzít zavděk prostředím čestlického aquaparku, odkud se bude příští pátek vysílat Snídaně s Novou živě, a tak si to tam museli se štábem a s kolegou Pavlem Svobodou vyzkoušet.

"To víte, že bych byla raději u moře, letos ale vůbec nevím, zda se někam dostanu. Máme s přítelem psa, kterého nám nemá kdo hlídat, tak letadlo nepřipadá v úvahu. Asi budeme muset dojet někam autem," svěřila Super.cz Ondráčková.

Jejím nejoblíbenějším místem pro dovolenou jsou řecké ostrovy. "Pravidelně jsem tam jezdila s maminkou. Moc dobře si pamatuju, jak mě jednou vyfotil horlivý turista a poslal do médií fotku, kde jsem právě nahoře bez, protože nesnáším bílé proužky na opálené kůži," vyprávěla půvabná Marta. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků