Marta Ondráčková už se svlékla do plavek. A co vy?

Marta Ondráčková už se svlékla do plavek. A co vy? Foto: archiv TV Nova

Léto je tady! Nejvnadnější moderátorka Marta Ondráčková už se svléká do plavek. Koukněte na ty křivky

Tak ta opravdu plastiku prsou nepotřebuje. Moderátorka Marta Ondráčková má tak dokonalou figuru a bujné křivky, že nemá problém v plavkách natáčet ani televizní pořad. "Nejlépe se ovšem cítím bez podprsenky, to by se ale pánům ani nechtělo vstávat z postele," smála se Marta.

Marta miluje opalování, tentokrát ale musela vzít zavděk prostředím čestlického aquaparku, odkud se bude příští pátek vysílat Snídaně s Novou živě, a tak si to tam museli se štábem a s kolegou Pavlem Svobodou vyzkoušet.

"To víte, že bych byla raději u moře, letos ale vůbec nevím, zda se někam dostanu. Máme s přítelem psa, kterého nám nemá kdo hlídat, tak letadlo nepřipadá v úvahu. Asi budeme muset dojet někam autem," svěřila Super.cz Ondráčková.

Jejím nejoblíbenějším místem pro dovolenou jsou řecké ostrovy. "Pravidelně jsem tam jezdila s maminkou. Moc dobře si pamatuju, jak mě jednou vyfotil horlivý turista a poslal do médií fotku, kde jsem právě nahoře bez, protože nesnáším bílé proužky na opálené kůži," vyprávěla půvabná Marta. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků