Charlotte s přítelem Michalem

Charlotte s přítelem Michalem Foto: David Zápal, Super.cz

Nadměrně obdařená sestra Ornelly ulovila hezouna. Plácá ji majetnicky po mohutném pozadí jako kobylu

15. června 2013 8:55

Charlotte (17), nová hvězda stáje Moniky Štikové, která se kvůli neposlušnosti Ornelly Štikové (drsně se pohádaly) rozhodla, že hvězdu udělá ze své mladší dcery, už přes půl roku randí s kadeřníkem Michalem (19). Bydlí spolu v sídle Štiků v Hostivicích u Prahy. I na veřejnosti si neustále projevují náklonnost. Ať už hubičkami nebo, v případě mladíka, plácáním po zadku jeho dobře živené lásky. „Hubenou bych nechtěl,“ tvrdí hezounek. Podívejte se na fotky párečku v naší fotogalerii!

Dvojici jsme zastihli na natáčení videoklipu, v kterém Charlotte zmalovali jako Marfušu, aby mohla hrát přítelkyni mafiána Romana Skameneho, v jehož pokračování legendárního snímku Bony a klid 2 má už také přislíbenou roličku.

Michal svou dívku, kterou poznal na internetu, na natáčení doprovodil a při našem rozhovoru ji vynášel do nebes. „Dám i na vzhled, Charlotte je ale specifická. Je svá. Na nic si nehraje. Líbí se mi, že se nepřetvařuje. Celkově mi vyhovuje její osobnosti i chování. Je pro mě zkrátka ideálem,“ rozplývá se mladý muž, který se živí stříháním vlasů a jenž je o 37 let mladší než partner Ornelly Josef Kokta.

Míša miluje holky s pořádnými madly lásky. Věstonická Venuše, to je pro něj ztělesnění krásy! „Nedokážu si představit, že bych měl hubenou holku. To vůbec. Takové ty typické modelky mě nepřitahujou. A že si majetnicky občas plácnu? Mám Charlottu moc rád,“ směje se mládenec.

S partnerem své mladší dědičky trůnu je spokojena i „vedoucí úplně všech štičích projektů“ Monika. „Jako tchyně si na něj nemůžu vůbec stěžovat. Mám ho ráda. Michal je moc hodný kluk,“ uzavřela Monika Štiková. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků