Marta Jandová s přítelem vyráží na Maledivy.

Marta Jandová s přítelem vyráží na Maledivy. Michaela Feuereislová

Chceme ji vidět v plavkách! Vnadná Marta Jandová vyráží na Maledivy. Tady ale nepůjde jen o potápění

Zpěvačka bude hrát s kapelou až do 30. prosince, kdy turné Die Happy končí v Hamburku. Možná rovnou odtud poletí na vytoužené Maledivy, kde jsou podle jejích informací ty nejlepší podmínky pro jejího velkého koníčka potápění.

„Vždycky jsem se ráda potápěla a jezdívala jsem do levného hotelu a našla si vlastní ostrůvek na potápění. Ale jenom jsem šnorchlovala, a to nejste ani člověk ani ryba. Když jsi však úplně pod vodou, tak se staneš obyvatelem moře, jakoby mořskou rybou, a najednou se přestaneš bát. Při šnorchlování jsem mívala strach z ryb, z toho, že připlave žralok nebo že na mě něco přijde shora, třeba velká vlna, nebo že mě přejede loď," míní Marta.

"Když jsem ale seděla poprvé na dně na písku v těch dvaceti metrech pod vodou, přede mnou byl korál a okolo proplavalo hejno ryb a pak další rybky, tak jsem byla jako u vytržení. Loni jsem si koupila kompletní výbavu, teda kromě té bomby, a měla jsem se jet už tenkrát potápět na Maledivy, každý totiž říká, že se tam úžasně potápí. Ale přišla mi do toho práce a já to musela odříct. Teď už mi do toho snad nic nepřijde,“ doufá zpěvačka.

Jelikož se na cestu chystá se svým partnerem Mirkem Vernerem a už dlouho hovoří o tom, že by si ráda pořídila i miminko, je otázkou, čím bude trávit více času. Potápěním anebo plozením? Proto se teprve ukáže, zda se vrátí do představení muzikálu Bídníci, které si dává až do září příštího roku pauzu.

Nejúspěšnější muzikál všech dob se totiž díky obrovskému zájmu neuspokojených diváků, kteří ho neměli možnost zhlédnout, na prkna Divadla GoJa Music Hall vrátí opět v září 2013 spolu s dalšími velkými díly. Od ledna do června bude holešovické divadlo uvádět muzikál Děti ráje. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků