Štěpánka pojede do Chorvatska hlavně kvůli levnějšímu vínu.

Štěpánka pojede do Chorvatska hlavně kvůli levnějšímu vínu. Foto: Podravka

Misska Křížková jezdí do Chorvatska kvůli opalování, Duchková upřednostňuje alkohol

Pokud jste si mysleli, že české celebrity tráví dovolenou výhradně na exotických místech, jako je Thajsko, Zanzibar či Maledivy, tak se pletete. Celá řada z nich považuje za svou nejoblíbenější destinaci mnohem bližší zemi, a to Chorvatsko. Klidně se vám tedy může stát, že u Jadranu se vedle vás bude opalovat nějaká česká celebrita.

Například Lucie Křížková (37) je opravdovou milovnicí chorvatských specialit, sluníčka, pláží a v neposlední řadě také hudby. Miss České republiky 2003 Lucie Křížková již spoustu let tráví prázdninové měsíce na pobřeží slunného Chorvatska. Se svým manželem, profesionálním jachtařem Davidem Křížkem, si snad ani jinou dovolenou nedovedou představit. Letos se ale místo tradiční dovolené musí věnovat mateřským povinnostem.

„Letos do Chorvatska ještě nepojedeme. Davídek je na loď ještě moc malý, ale příští rok to už zkusíme. S manželem se nám po tom už stýská,“ dodala krásná maminka.

Velkou milovnicí všeho chorvatského je také Štěpánka Duchková (49). Tu to sice táhne hlavně do Španělska, kde její rodina vlastní letní sídlo, na Jadran se ale letos prý také podívá. Má k tomu prý jeden zásadní důvod.

„Já jsem si zjišťovala, co všechno nám vstup Chorvatska do EU přinese. Nejvíce mě potěšilo, že se sníží ceny vína. To chorvatské si totiž nedokáži odepřít,“ usmívala se Štěpánka. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků