Ornella Štiková

Ornella Štiková Foto: David Zápal, Inka, Super.cz

Víme první: Ornella Štiková nahradila Ivetu Bartošovou. Kamery až na porodní sál!

Připadalo vám, že už teď se moc mluví a píše o mladičké Ornelle Štikové (28), které se v životě zatím povedlo jen otěhotnět s manželem slavné moderátorky? Připravte se na mnohem větší příval exkluzivních zpráv. Televize Pětka, jíž teď krachuje celý projekt s comebackem zpěvačky Ivety Bartošové (✝48), si našla novou hlavní hvězdu. Ornellu bude od nynějška sledovat až k porodnímu sálu!

„Ono to opravdu vyjde? Ředitel sliboval, že se ozve během příštího týdne. Je pravda, že se mnou jednali s tím, že by se natáčelo třeba dva dny v týdnu. Mělo by to být o tom, co dělám, na jaké chodím akce a podobně. A aby to nebylo jen o tom, že se flákám po masážích, televize by mě připravovala na přijímačky na DAMU. Aspoň by bylo vidět, jak pracuji na svém hereckém talentu,“ svěřila se Super.cz Štiková, která potvrdila, že pořad by měl končit právě jejím porodem.

„S Ivetou byla hlína, ale Ornella Štiková je ještě větší pecka. Pravda, smlouva ještě není podepsána, ale jsem už na sto procent přesvědčený, že tenhle projekt se uskuteční,“ prozradil nám i zdroj z Pětky. Ten vypustil informaci o plánech se Štikovou krátce poté, co se stanici podařilo najít nového investora, který má podepsat smlouvu během příštích pár dní, a tak už stanici nemá hrozit, že by zkrachovala. Proto už se programové oddělení Pětky domlouvá na nových formátech.

Ornella, proti které veřejně brojí i Jaromír Jágr, je zárukou, že neuvidíme nudu. Během své krátké mediální existence totiž vypustila z úst už tolik perel, že by na to jinému nestačil snad celý život. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků