Dalibor Janda a Míra Hejda

Dalibor Janda a Míra Hejda Foto: Popfoto.cz

Šedesátník Dalibor Janda bilancuje: Smrt syna byla největší tragédií mého života

Zpěvák Dalibor Janda (68), který nedávno oslavil kulaté narozeniny, bilancoval svůj život, který mu kromě bezpočtu hudebních úspěchů a ženských náručí přinesl také hodně krušné chvilky.

K největším tragédiím jeho života bezesporu patří smrt jeho syna Dalibora, který před deseti lety ukončil svůj život skokem z Nuselského mostu.

„Když jsem přišel o syna, šel jsem trošku víc do sebe, přemýšlel jsem, jestli jsem se nemohl věnovat víc dětem, možná se to objevovalo i v písničkách, mé desky pak byly smutnější a úzkostlivější,“ svěřil se v pořadu Limuzína Mírovi Hejdovi Dalibor Janda.

Za životní neúspěch považuje i to, že se pustil do byznysu a založil si vlastní vydavatelství. Podnikání ale nedopadlo podle jeho představ a dodnes ho považuje za chybu.

Míra Hejda měl pro Dalibora Jandu speciální překvapení. Jen pro něj připravil exkluzivní káru, když ze své audiny nechal udělat rekordní šestnáctimetrovou limuzínu.

O Jandovi se totiž povídá, že patří v českém šoubyznysu k nejobdařenějším mužům a k rekordmanovi mezi českými zpěváky tak stylově patří i rekordně dlouhá limuzína. Jak se Jandovi líbila, uvidíte už dnes večer na Óčku. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků