Rozchod Rytmuse a Dary se nekoná.

Rozchod Rytmuse a Dary se nekoná. Foto: Archiv TV Nova

Rolins dementuje spekulace o rozchodu s Rytmusem: Více zamilovaných fotek nás slavnější neudělá

Stačí jen pár týdnů, aby se Dara Rolins (49) a Patrik Rytmus Vrbovský (45) neobjevili bok po boku ve společnosti a novináři už vytvářejí teorie o rozchodu slavného páru. Popová diva se tomu jen směje: „Že je to pořád baví."

Dara se nám svěřila, že se s partnerem na veřejnosti objevuje, jen když je to vyloženě nutné. „Neznám nikoho, kdo by si do práce vodil svého partnera. Kuchař, sekretářka, lékař. O nich si přece taky nikdo nemyslí, že jsou rozešlí, když jim v práci jejich polovičky nedýchají na záda," kroutí hlavou Rolins.

Jelikož je soukromý život obou umělců už tak dost veřejný, tak se o své soukromí chtějí dělit jen minimálně. „Když jsme byli porotci Hlasu, bylo logické, že nás bylo pořád vidět. Na obrazovce i na společenských akcích, které byly součástí smluv," vysvětluje Dara důvod, proč nastala změna jejich veřejné prezentace.

Dvojice si je vědoma toho, že více zamilovaných fotek a článků popisujících jejich láskyplné příhody je slavnějšími neudělá, a proto na svém chování nehodlají nic měnit. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků