Taťána Kuchařová předvedla tělo v plavkách.

Taťána Kuchařová předvedla tělo v plavkách. Foto: Braňo Šimončík

Je k nakousnutí: Miss World Kuchařová vyrýsovala tělo k dokonalosti a předvedla se v plavkách

Topmodelka a Miss World Taťána Kuchařová (34) se po více jak měsíčním pracovním pobytu v New Yorku vrátila do Prahy a nafotila pořádně svůdné snímky. S jedním z nejlepších slovenských fotografů Braňo Šimončíkem nafotila Taťána letní fashion editorial.

"S Braněm se fotí jedna radost. Bylo to skvělé. Outfity byly neuvěřitelně barevné, zářivé až neonové. Letošní trend jsou barvy a mě to moc baví," řekla Super.cz Kuchařová, která v plavkách ukázala své dokonalé tělíčko.

Taťána je nyní neuvěřitelně štíhlá a vyrýsovaná. "Tančím a tančím. Buď na hodinách baletu nebo na cardio barre. To je nyní velký hit v Americe, je to kombinace baletu, cardia, tance, strečinku. Pracuje se s vlastní váhou těla. Na hodiny se mnou chodí třeba Cameron Diaz," prozradila česká modelka.

V Praze momentálně natáčí reklamu a pomalu se chystá zpět do zahraničí. Čeká ji pracovní cesta do Německa a Rakouska. Věnuje se také naplno svojí nadaci Krása pomoci, která právě v těchto dnech slaví pětileté výročí.

„Je to smutné, ale naše společnost je k seniorům stále lhostejná. Musíme si všichni uvědomit, že senioři jsou součástí našich životů a celé naší společnosti, nemůžeme je neustále vyčleňovat na okraj společnosti. I my jednou budeme staří a budeme chtít, aby nás společnost respektovala a brala nás jako součást svých životů. Proto nebuďme lhostejní a stáří respektujme. I to byl jeden z důvodů, proč jsem před pěti lety založila nadaci, která se zaměřuje na problematiku seniorů,“ uzavřela Taťána Kuchařová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků