Agáta Prachařová ukázala své přednosti.

Agáta Prachařová ukázala své přednosti. Herminapress

Takhle doma dráždí manžela: Agáta Prachařová ukázala vycpaná ňadra a štíhlá sexy stehýnka

Modelka Agáta Prachařová (36) dělá všechno proto, aby se líbila svému manželovi Jakubovi. Neustále si hlídá štíhlou linii a samozřejmě chce, aby její křivky vypadaly za všech okolností naprosto neodolatelně.

Modelka se pravidelně natírá zeštíhlujícími krémy a nedá dopustit na přírodní kosmetiku. Je to pro ni pohodlnější než makačka v posilovně.

Teď se navíc rozhodla vyzkoušet nový přípravek, kterým si napatlala svá stehýnka, nožky i boky a s krejčovským metrem se chlubila svými modelingovými mírami.

„Přes zadek a přes stehna mám 89 centimetrů i přes kraťasy, což je méně, než jsem měla na základce, sice koketuji s anorexií, ale bohužel mám pořád ještě někdy hlad a jím, takže raději vyzkouším novou metodu a vsadila jsem se, že budu mít za šest týdnů ještě o 3 centimetry méně,“ řekla Super.cz Agáta, jež se natřela olejíčkem, jehož základem je výtažek z byliny s názvem benedikt lékařský.

Přítomní pánové však spíše než na nohy Agáty zírali do jejího úžasného výstřihu. Agáta v dokonalé podprsence s ukrytými vycpávkami hrdě ukazovala svá ňadra, která se jí jako mávnutím kouzelného proutku rázem opticky zvětšila.

Tento trik zabírá na všechny muže jako magnet a jistě se líbí i Jakubovi Prachařovi (38), který prsa Agáty zbožňuje i bez všech zkrášlovacích podprsenkových vychytávek. 

Saša Šeflová , Anna Veškrnová


Časová osa článků