David Koller, Michal Dvořák a Lukáš Pavlásek s kozou.

David Koller, Michal Dvořák a Lukáš Pavlásek s kozou. Foto: Člověk v tísni

To budete zírat: David Koller a Michal Dvořák z Lucie opět spolu: Nafotili kampaň s živou kozou!

David Koller, Michal Dvořák a také hvězda reklamy na mobilního operátora Lukáš Pavlásek se sešli a nafotili vánoční kampaň s živou kozou. A nedostali za to ani korunu. Členové legendární kapely Lucie, která ohlásila návrat, a populární herec se nechali přemluvit na focení pro charitativní organizaci.

„Nejsem zastánce zbytečných vánočních dárků. Když mě zástupci Člověka v tísni oslovili, abych se připojil k projektu, neváhal jsem ani minutu a kývnul jsem. Pak jsem to řekl Davidovi, který se rozhodl, že do toho půjde se mnou,“ prozradil Michal Dvořák.

„Pánové byli naprosto sehraní. Nespojuje je totiž jen chuť pomáhat, ale také hudba. Jen málokdo totiž ví, že je Lukáš Pavlásek nejen výborným komikem, ale také skvělým textařem,“ dodal zástupce společnosti Člověk v tísni Tomáš Vyhnálek.

Program Skutečný dárek, pro který hvězdy nafotily kampaň, funguje tak, že po vybrání a zaplacení skutečného dárku obdrží každý dárce certifikát, do kterého může vepsat osobní věnování. Nejpodstatnější na celém projektu je, že 100% ceny darovacího certifikátu jde na pomoc potřebným lidem. Díky prodeji dárkových certifikátů je v zemích postižených nedostatkem zajištěna pitná voda, vzdělání, lékařská pomoc, živnost či ekonomická soběstačnost. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků