O Ivetě Bartošové se bude natáčet film. Víme, o čem bude!

O Ivetě Bartošové se bude natáčet film. Víme, o čem bude! Foto: Snella

Známe tajný scénář filmu o Bartošové: Ztráta paměti, krabičák a láska k motorkáři!

Super.cz se podařilo exkluzivně získat scénář filmu, který má vzniknout na motivy života Ivety Bartošové (✝48). Jak jsme již informovali, námět má na svědomí Slávek Boura, jenž chtěl zpěvačku do příprav angažovat, jenže její přítel Rychtář to odmítl, a připravil ji tak patrně o milióny. Ve snímku nemá chybět akce, emoce, láska, zrada i nenávist.

Příběh začíná ve chvíli, kdy se zpěvačka, která má často problémy s alkoholem a prášky, stává obětí dopravní nehody. Po převozu do nemocnice se zjistí, že trpí úplnou ztrátou paměti. Ivetu to šokuje, a když zjistí, kdo vlastně dříve byla a že ji sociálka připravila o dítě, protože se o něj nebyla schopná postarat, zhroutí se.

Později uteče z kliniky, na kterou byla převezena, a hledá ji policie i novináři. Ona zatím poslouchá životní moudra od bezdomovce v parku, který jí nabídne krabicové víno. Pod jeho vlivem se změní její chování a uteče.

„(Bezdomovec Nula) jí řekne, že mu někoho připomíná, nějakou herečku nebo co. To I. B. silně vyplaší, probudí ji to a rozčílí. Najednou se změní ve vzteklou a hrubě nadávající hysterku. Odhazuje půjčený kabát na zem a utíká nočním parkem pryč. Jako by utíkala sama před sebou,“ píše se ve scénáři k filmu s podtitulem Když zapomeneš na minulost, tvoříš novou budoucnost. Filmová zpěvačka bohužel vběhne rovnou pod kola mladého motorkáře.

Ten se rozhodne Ivetu, o jejíž identitě nic neví, zachránit a vyléčit u sebe doma. Její život má po jeho boku konečně smysl. Nakonec se vrací i ke zpívání a manažerku jí dělá za spolupráci s konkurencí vyhozená bulvární novinářka.

Autoři předpokládali, že by Iveta mohla hrát samu sebe. S tím by se ale nedalo počítat. Ve scénáři je, že by se opila a styděla se za předchozí život. Skutečná Bartošová ale podle svých slov nemá s alkoholem problém a za vše špatné v jejím životě mohou novináři, nebo kdokoliv jiný, ale nikdy ne ona sama. Ani s účastí Ivetina syna Artura nebo jeho otce Ladislava Štaidla nelze počítat. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků