Firemní benefity jsou v tahu? Vyždímejte na maximum svůj služební telefon

Seškrtal i váš zaměstnavatel kvůli krizi odměny a benefity? Možná vás to překvapí, ale letos vás odmění O2. Pokud vaše firma volá právě přes tohohle operátora, dostanete na svůj služební telefon všechny slevy a výhody jako zákazníci O2. Vyzkoušeno, vážně to funguje.
Extra výhody na služební telefon

Extra výhody na služební telefon

Slevy můžete pohodlně čerpat na webu www.o2extravyhody.cz nebo pomocí aplikace pro chytré telefony. Stačí si vygenerovat kód a ten pak ukázat při placení. Od září už O2 takhle rozdalo slevy za 41 milionů korun. Není se čemu divit, slevy jsou štědré a navíc platí tam, kde tak jako tak nakupujete.

Více informací
nyní na o2extravyhody.cz
Na hory v novém

Na hory v novém

Tisíce korun můžete ušetřit při nákupu zimního vybavení. S Extra výhodami máte slevu 20 % na vše v Alpine Pro, 15 % na 1 výrobek ve Sportisimo nebo 30 % v e-shopu Vagus. Více podobných slev najdete na www.o2extravyhody.cz v kategorii Nákupy. A těšte se: Až napadne sníh, dostanete ve 14 lyžařských střediscích 30% slevu na skipas.

Více informací
nyní na o2extravyhody.cz
Vánoční nákupy vás nezruinují

Vánoční nákupy vás nezruinují

S Extra výhodami od O2 můžete také čerpat o 1 Kč levnější pohonné hmoty u Agipu nebo si dát za 79 Kč zvýhodněné O2 Menu u McDonald´s. Slevy v řádu desítek procent dostanete i v lékárnách Lloyds, obchodech s hračkami Bambule, na vybavení domácnosti Tescoma a oblečení Levi's®, v obchodech Klenoty Aurum a v desítkách dalších obchodů a e-shopů.

Více informací
nyní na o2extravyhody.cz

Časová osa článků