Eliška Bučková ukázala svůdné tělo a šperky za milióny. Více ve fotogalerii.

Eliška Bučková ukázala svůdné tělo a šperky za milióny. Více ve fotogalerii. Michaela Feuereislová

Bacha na vysoký tlak: Krásná Bučková se rozvalila v posteli jen v negližé a s milióny na krku

13. prosince 2012 17:57

Když dorazí Václav Noid Bárta společensky mimořádně neunavený domů, vidí to, co si nechávala modelka Eliška Bučková (28) doposud jen pro něj. Teď však Česká Miss 2008 přece jen ukázala i veřejnosti, jak to asi vypadá, když čeká v ložnici ve spodním prádle na svého miláčka. Podívejte se na opravdu skvostné snímky krásné Elišky ve fotogalerii!

„Možná je to podobné i u nás doma, jen ty milióny se mi při tom na krku nehoupají,“ směje se Bučková, která se v showroomu společnosti by Dara (firma Dary Rolins) nechala takhle svůdně zvěčnit pro reklamu nově vznikajícího salónu Tomáše Arsova. Ten se také při focení propagačních snímků Jiřího Šujanského postaral modelce o vlasy.

„Jde o prezentaci pro můj salón. Pro focení jsme si vybrali Elišku Bučkovou. Dobře se mi s ní spolupracuje, kloubí se v ní přirozený půvab s profesionalitou, kterou potřebuji,“ říká Tomáš.

„Celková hodnota šperků z osmnáctikarátového zlata byla dvanáct miliónů korun. Celkově jsme fotili luxusní sety, které pro firmu s diamanty navrhovala Blanka Matragi, a jež byly vyrobeny nejlepšími zlatníky a designéry v oboru v českých dílnách,“ říká Arsov, jenž dodává, že firma navíc nechala vyrobit i limitovanou řadu pánských hodinek Davis Cup s podpisy Tomáše Berdycha a Radka Štěpánka. 

David Zápal , Super.cz