Ilona Csáková vyrazila po několika měsících z Brna do velkého světa.

Ilona Csáková vyrazila po několika měsících z Brna do velkého světa. Herminapress

Poprvé od porodu na veřejnosti: Mamina Csáková září štěstím. Všem ukázala faldíky i ňadra dmoucí

Zpěvačka Ilona Csáková (51), která si plnými doušky užívá mateřskou dovolenou se svým druhorozeným synem Dominikem, se po delší odmlce objevila ve společnosti. Poprvé od zářijového porodu se objevila na veřejnosti a zazpívala v pražské Lucerně jako host skupiny Kamelot.

Ti, kteří čekali, že se kdysi populární diva, která je nechvalně známá svými váhovými výkyvy a celoživotním bojem s jojo efektem, objeví stejně jako po prvním porodu štíhlá jako proutek, byli zklamaní.

Po prvním porodu syna Daniela se Csáková dala velmi rychle do parády a ve společnosti se objevila ve fantastické formě. Ačkoli poslední měsíce běhá hned kolem dvou dítek, na její postavě to příliš vidět není.

Csáková, která v zákulisí rozdávala úsměvy, zářila štěstím a k manželovi se před fotografy demonstrativně vinula jako liána, zvolila osvědčenou černou barvu. Přesto bylo znát, že několik poporodních kil se jí ještě shodit nepodařilo. Plné tvary a faldíky jsou tak zřejmě důkazem toho, že se zpěvačka do práce nejspíš nepožene a svou vysněnou roli maminky na plný úvazek si bude s rodinkou v Soběšicích užívat dál. 

Super.cz


Časová osa článků