Rachel Aldana

Rachel Aldana Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Mívala největší přírodní ňadra v Británii, která stále rostla! Dnes si vydělává nahotou

9. června 2013 19:15

Ve svých devatenácti letech se stala Rachel Aldana držitelkou titulu 'největší přírodní poprsí Velké Británie'. Tehdy dosahovala její podprsenka velikosti deset. Jenže ňadra ještě nebyla u konce s vývojem a během dvou let se Rachel zastavila až u dvanáctek. Ačkoli by se zdálo, že si tím pouze pojistila své prvenství, nebylo tomu tak, na scéně se totiž objevila devětadvacetiletá Donna Jones s vnadami ještě o číslo většími. To Rachel sice sesadilo na druhou pozici, ale to jí rozhodně nebrání, aby svých předností využila ke svému prospěchu.

Půvabná brunetka s extrémní výbavou totiž začala natáčet videa, kde její prsa mají hlavní roli. Aldana se naučila nestydět se a s tím, čím ji příroda obdařila, se naopak pořádně pyšnit. Proto má i svou početnou fanouškovskou základnu. Kromě své vlastní webové stránky s placenými videi sdílí se svými 17 569 následovateli na Twitteru rovněž velmi peprné snímky.

Zda se stále ještě živí svou dřívější profesí kadeřnice, není známo, ale vzhledem k tomu, že už před lety kvůli váze ňader trpěla silnými bolestmi zad a za pevné podprsenky utratila tisíce liber, je dost možné, že už se raději nechává živit pouze svými obdivovateli. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků