Andrea Kalivodová se bála verdiktu lékařů

Andrea Kalivodová se bála verdiktu lékařů Super.cz

Nejvnadnější česká operní pěvkyně trnula strachy: Lékaři jí diagnostikovali nádor

Česká operní pěvkyně Andrea Kalivodová neměla lehký rok. Lékaři jí totiž diagnostikovali nádor. "Dokud se nezjistilo, jak na tom zdravotně jsem, nechtěla jsem o tom vůbec mluvit," svěřila Super.cz. Teď už je ale v pohodě. Andrea dostala od lékařů nejkrásnější předvánoční dárek. Sdělili jí totiž, že nádor, který u ní našli, není díky bohu zhoubný.

„Jestli se něčím nervujete nebo máte nějaké starosti, netrapte se tím a hoďte to za hlavu, protože zdraví je opravdu to nejcennější, co máte,“ míní Kalivodová, která se po dlouhé době objevila na VIP mikulášské párty, která se konala v módním salonu na Letné.

„Díky zkušenosti s tak vážnou nemocí se vám naprosto přeskládají priority v životě a s tím souvisí i to, že letos jsem se rozhodla o Vánocích pořádně odpočívat, chodím dříve spát a dříve vstávám,“ míní Andrea.

Pěvkyně se prý na Vánoce velice těší, stráví je s rodinou na Moravě. „Moc se na to těším, opravdu to bude ve znamení odpočinku, zatímco loni jsem hned po Štědrém dnu zpívala v Rusalce, letos jsem si naordinovala odpočinek, půjdeme na půlnoční a budu si užívat rodiny a polehoučku připravovat repertoár na novou desku,“ míní zpěvačka, která ale přiznala, že do 22. prosince ji čeká maraton vystoupení a představení. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků