Paris Hilton byla jako malá poměrně roztomilá.

Paris Hilton byla jako malá poměrně roztomilá. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Uhodnete, která slavná hvězda vyrostla z této roztomilé dívenky? Nic moc nedokázala, ale je zaopatřená až do konce svého života

Půvabná dívenka zvěčněná na obrázku výše patří mezi nejslavnější osobnosti světa, nikoliv ale díky své píli nebo dovednostem, nýbrž zásluhou otce, který vlastní hotelové impérium.

Paris Hilton sudičky hodně přály. Narodila se před dvaatřiceti lety v New Yorku do bohaté rodiny. Díky penězům a vlivným stykům, které rodina udržuje, je Paris společně se sestrou Nicky finančně zajištěna do konce svého života.

Extrovertní blondýnka byla již odmalička zvyklá na to, že byla středem pozornosti a musela být vždy první. A protože, když máte peníze, můžete těměř vše, když se rozhodla, že by si ráda zahrála ve filmu, bylo jejích proseb vyslyšeno. Objevila se tak v televizní live - show The Simple Life, v seriálech The O.C. nebo Veronica Mars či ve snímcích Zoolander nebo Dům voskových figurín.

Nechvalně proslula rovněž svou sexuální videonahrávkou, která kolovala po internetu a nejedním zadržením za řízení pod vlivem alkoholu, kdy dokonce nějaký čas strávila ve vězení. 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků