Pohodlná dovolená? Ano, s německými cestovkami!

Léto je v podstatě za rohem a vybrat si zajímavou dovolenou je třeba s předstihem, jelikož by pak již nemusela být k dispozici. Volit je možné pochopitelně z mnoha nabídek dovolených s českými cestovními kancelářemi, nicméně pokud chcete ušetřit, určitě stojí zato využít některou z německých cestovních kanceláří, jejichž zástupcem u nás je i cestovní agentura Airstop.cz. Německé cestovní kanceláře nabízejí skvělé zájezdy do zajímavých destinací za mnohem lepší ceny, dokonce s možností odletů z Prahy.
Turecko

Turecko

Skvělou volbou s kteroukoli německou cestovní kanceláří je stoprocentně Turecko. Tato země nabízí prakticky jakýsi mix evropské a východní kultury. V Turecku je možné navštívit spoustu krásných míst, které nabídnou zajímavou historii. V pobřežních letoviscích, kterým vévodí krásné letovisko Antalya, vás ohromí velmi příjemné počasí.

Koupit
nyní na AIRSTOP.CZ za 4 000 Kč včetně DPH
Řecko

Řecko

Velmi levně a také komfortně se můžete vydat díky Airstop.cz s některou z německých cestovek také do Řecka. Navštívit je možné jak samotnou pevninskou část Řecka, tak i některé velmi známé ostrovy. Skvělou volbou je kupříkladu Kréta nabízející velmi zajímavé skvosty z období krétsko-mykénské civilizace anebo ostrovy Rhodos.

Koupit
nyní na AIRSTOP.CZ za 4 900 Kč včetně DPH
Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy

Destinací, do které je možné se vydat prakticky v jakémkoli ročním období, jsou určitě Kanárské ostrovy. Pokud máte rádi přírodu, tak určitě můžete využít některé ze zájezdů Airstop.cz kupříkladu na ostrov Gran Canaria, kde si můžete užít příjemné koupání, či je možné se vydat třeba do ráje surfařů na Fuerteventuru. Koupit zájezd na Airstop.cz již od 5.200Kč

Koupit
nyní na AIRSTOP.CZ za 5 200 Kč včetně DPH
Egypt

Egypt

Hojně nabízenou lokalitou u německých cestovních kanceláří je stoprocentně Egypt. Nejznámějším letoviskem v této krásné africké zemi je bezesporu Hurghada. Jedná se v podstatě o část pobřeží, které je poseto těmi nejluxusnějšími hotely. Hurghada díky své výhodné poloze nabízí krásné koupání. Mimo jiné je ovšem možné se zde i potápět v blízkosti překrásných korálů, které již v mnoha destinacích spatřit nelze.

Koupit
nyní na AIRSTOP.CZ za 6 400 Kč včetně DPH

Časová osa článků