Diana dobře věděla, proč neprozrazovat bulváru, že je po rozchodu.

Diana dobře věděla, proč neprozrazovat bulváru, že je po rozchodu. Foto: Jaroslav Urban

Chudák holka! Diana Kobzanová vzbuzuje u svého okolí soucit. Uhodnete proč?

8. června 2013 18:05

Člověk by řekl, že si bude Diana Kobzanová (36) po rozpadu tříletého vztahu užívat single život plnými doušky. Ale ne tak docela. Poté, co se provalilo, že je svobodná, tak k ní lidé naopak začali projevovat hlubokou lítost.

„Jezdím do práce na kole. Nevejde se mi do výtahu, a tak ho tahám do šestého patra na rameni. Soused už se mi nabídnul, jestli ho nechci dávat k nim do sklepa. A prý kdybych potřebovala pomoct s něčím, tak můžu kdykoli zavolat,“ kroutí hlavou Diana nad nezvyklou ochotou lidí ve svém okolí.

Historek, kdy se na svobodnou bezdětnou jednatřicetiletou majitelku psa dívají jako na úkaz z vesmíru, je víc. „Kolegyně v práci mi říkala, že je určitě hrozný, že jsem na psa sama. ´Je to záhul, zkombinovat to s prací, viď?´ a tak na mě koukala, jako že je jí mě líto,“ nevěřícně a lehce pobaveně vypráví story ze svého svobodného života Diana.

A ještě jedna hořko-vtipná historka na závěr: „Koupila jsem si takový malý ohniště. Normálně ti to dovezou v krabici a nazdar. Pan majitel firmy mi ho smontoval, ještě než ho přivezl. Asi čte bulvár.“ 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků