Jiří Menzel odletěl s rodinkou na dovolenou.

Jiří Menzel odletěl s rodinkou na dovolenou. Foto: Archiv Super.cz

Exkluzivně: Menzelova rodinka odjela na exotickou dovolenou. Máme fotky!

7. prosince 2012 15:57

Režisér Jiří Menzel (80) odletěl společně se svou manželkou Olgou Menzelovou (40) na exotickou rodinnou dovolenou. Čtenář Super.cz nám poslal fotky, které slavného režiséra ukazují přímo na letišti a v letadle.

Ač žijí odděleně, se svým manželem Menzelová stále velmi dobře vychází. A to i přesto, že dceru Aničku má s režisérem Jaroslavem Brabcem. Menzel však Aničku miluje jako své vlastní dítě a rád s ní tráví hodně času. Nejinak je tomu i na společné dovolené, na kterou spokojená rodinka odletěla v pondělí.

"Letěli do Dubaje, kde čekali na přestup a nakupovali, asi pak pokračovali dál na Mauricius nebo Seychely," napsal Super.cz čtenář, který nám fotky poskytl.

Kromě manželů Menzelových a malé Aničky s nimi letěla ještě jedna žena a starší paní. "Na letišti v Dubaji starostlivý Menzel táhl kufřík malé Aničce, zatímco Olga zmizela na nákupy. O Aničku se pak starala starší žena - asi babička," pokračoval zvídavý čtenář s tím, že vedle Menzela seděla v letadle ještě žena ve věku asi pětatřiceti let. 

Super.cz