TIP: Nestíháte před Vánoci? Nevařte!

7. prosince 2012 16:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Ačkoliv by měly být Vánoce svátky klidu, míru a pohody, pro mnohé z nás je to nejstresovější období roku. Příprava vánoční atmosféry, cukroví, dárky a do toho stále i práce a starost o domácnost. Zkuste to letos jinak! Tolik potřebný čas vám získá například DameJidlo.cz. Navíc do konce týdne získáte 100 Kč za svoji první objednávku!
Věnujte se důležitým věcem

Věnujte se důležitým věcem

Pokud chcete mít na svátky vše včas připravené, musíte vypustit něco z běžné denní rutiny. Přemýšleli jste někdy, co vám zabere doma nejvíc času? Například vaření - jak dlouho trvá vybrat jídlo tak, aby chutnalo všem členům domácnosti, nakoupit potřebné suroviny a pak se otáčet u plotny, aby vám nakonec zbyla hora špinavého nádobí? Kdo říká, že musíte vařit každý den? Udělejte si pohodlí a jídlo domů si objednejte. Skvělé řešení nabízí portál DameJidlo.cz, kde najdete široký výběr restaurací prověřených hodnocením zákazníků, které vám dovezou jídlo a vy se můžete věnovat důležitějším věcem. Vyzkoušejte rozvoz DameJidlo.cz do konce tohoto týdne a získáte 100 Kč za svoji první objednávku.

Více informací
nyní na DameJidlo.cz
Rozvoz jídla není jen pizza

Rozvoz jídla není jen pizza

Zapomeňte na klišé, že rozvoz je jenom o pizze. Překvapí vás, že si lze objednat úplně vše, na co máte chuť. Steak, italské těstoviny, čínu, kvalitní burgery nebo i českou klasiku. Damejidlo.cz spolupracuje pouze s prověřenými restauracemi. Kvalitu jídla i servisu každé z nich si můžete snadno ověřit podle hodnocení, které restauraci udělili sami zákazníci. Nemusíte se bát, že kupujete zajíce v pytli. Zkuste sami a uvidíte, že místo zdlouhavého vaření můžete vyřešit vánoční nákupy, vyzdobit byt nebo napéct cukroví.

Více informací
nyní na DameJidlo.cz
Žijte pohodlnější život

Žijte pohodlnější život

Rozvoz jídla určitě oceníte i v práci. Nezabijete obědovou pauzu vysedáváním v restauraci, ale místo toho si skočte zařídit to, co nutně potřebujete. V ušetřeném čase můžete například vyřešit nákup vánočních dárků. Dovezené jídlo je plnohodnotnou alternativou, jak vyřešit všední oběd či večeři. Zkuste si objednat a zajisté nám dáte za pravdu. Vždyť DameJidlo.cz spolupracuje jenom se spolehlivými restauracemi. Navíc za každou objednávku dostanete 5 % zpátky v podobě kreditů do věrnostního programu. Pokud si objednáte jídlo do konce tohoto týdne, získáte 100 kreditů za svoji první objednávku.

Více informací
nyní na DameJidlo.cz