Fotoaparát Olympus: Perfektní vánoční dárek za neodolatelnou cenu

Japonské fotoaparáty Olympus mají v Česku dlouhou tradici a patří zde mezi nejoblíbenější značky. Stačí třeba jen vzpomenout na legendární Mju. Je to dáno nejen výbornou kvalitou a funkcemi, ale i velmi příznivou cenou. Perfektně vybavené fotoaparáty Olympus můžete mít takřka „za hubičku“. A navíc v eshopu Aaron právě teď i s dopravou zcela zdarma. Přesvědčte se sami.
Neuvěřitelně levný Olympus VG-150

Neuvěřitelně levný Olympus VG-150

Pokud chcete pořizovat kvalitní fotky bez složitého nastavování, stačí vzít do ruky kompakt Olympus VG-150 a stisknout spoušť. Tento malý model vážící pouhých 105 gramů nabízí téměř neuvěřitelný poměr ceny a výkonu. Disponuje perfektním rozlišením 12 Mpx, 4x zoomem a skvělou funkcí magických filtrů, jež jsou běžné až u kompaktů vyšších tříd. Jeho automatické funkce i-Auto a zaostřovací režim AF Tracking vám zajistí bezvadné fotky za všech okolností. A to vše za super cenu a 4GB kartou zdarma!

Koupit
nyní na e-shopu Aaron za 1 490 Kč včetně DPH
Olympus VG-170 ve výhodném dárkovém balení

Olympus VG-170 ve výhodném dárkovém balení

Sháníte skvělý dárek? Pak tu pro vás máme Olympus VG-170 ve výhodném dárkovém balení, jehož součástí je i luxusní pouzdro a 2GB karta. Tedy vše, co bude obdarovaný potřebovat. Osobitý retro design a tenké tělo budí dojem mnohem dražšího foťáku. Specialitou tohoto modelu je téměř dvojnásobně silný blesk oproti jiným kompaktům s dosahem až 15 metrů! Od teď už vás nebudou obtěžovat nekvalitní fotky z večerních akcí! Fotit můžete v rozlišení 14 Mpx při 5x zoomu a svá videa natáčet v HD rozlišení.

Koupit
nyní na e-shopu Aaron za 2 290 Kč včetně DPH
Vyspělý Olympus VH-210 s dárky zdarma

Vyspělý Olympus VH-210 s dárky zdarma

Elegantní čistý design, zaoblené tvary a ultra štíhlé tělo ve svěžím barevném provedení určitě nikoho nenechá na pochybách, že držíte v ruce něco jedinečného. Tím je Olympus VH-210, který kombinuje skvěle vypadající foťák s vyspělými technologickými prvky a funkcemi. Rozlišení 14 Mpx a 5x širokoúhlý zoom jsou kvalitním základem pro zdařilé snímky, vynikající HD video či 3D fotografie, které lze díky přiloženým brýlím prohlížet přímo na 3“ displeji. Nyní i s druhým akumulátorem a pouzdrem zdarma!

Koupit
nyní na e-shopu Aaron za 1 990 Kč včetně DPH
Olympus – značka, které můžete věřit

Olympus – značka, které můžete věřit

Firma Olympus na trhu působí již téměř sto let, což je tradice zaručující maximální spokojenost a kvalitu. Jestliže nehledáte jen přístroj na jedno použití, ale skutečného přítele na cesty, jenž nikdy nezklame, pak je Olympus pro vás jasnou volbou. Navíc za cenu, za jakou si jej může dopřát opravdu každý.

Více
nyní na AARON shop

Časová osa článků