Byla tlustá, opuštěná, bez peněz. Nyní zhubla, má práci a novou lásku. Objevte její recept!

Bývalá členka skupiny Holki Klára Kolomazníková má nového přítele! „Od té doby, co hubnu, se mi život změnil od základů: Postupně mi začaly přibývat zakázky, pak jsem vyhrála 2. místo na pěvecké soutěži v Rusku, a brzy po návratu se objevil můj princ,“ popisuje zamilovaná exHolka svou pohádku. Krátce po narození dcery Valerie ji opustil partner, začala přibývat na váze a zůstala téměř bez prostředků. Rozhodla se ale problémům postavit čelem: „Věděla jsem, že pokud chci dobrou práci, musím dobře vypadat. Když se objevila nabídka na hubnutí přírodní cestou, vůbec jsem neváhala, musela jsem přece svému štěstí trošku pomoct,“ říká Klára a dodává: „Hubnutí jde mnohem lépe, než jsem si kdy dokázala představit. A bez vedlejších účinků.“
EXKLUZIVNĚ na Super.cz: Obezin za 398 Kč!

EXKLUZIVNĚ na Super.cz: Obezin za 398 Kč!

„Od začátku hubnutí s OBEZINem se všechno začalo měnit. Lidé si všimli změny postavy už po prvních dvou kilech a to mi dalo velkou sílu,“ vypráví Klára svůj příběh. S přírodním doplňkem stravy zhubla už 11 kilogramů! Jak to dělá? „Díky OBEZINu jím pidiporcičky a hlavně pravidelně. Nemám chuť na sladké a večer se už nepřejídám, protože nemám hlad,“ popisuje Klára vliv přípravku. Účinná látka PSC™ se po zapití v žaludku zvětší a díky tomu sníte mnohem méně než obvykle. Obsah žaludku se pak tráví pomaleji a delší dobu nemáte pocit hladu. Klára Kolomazníková je zamilovaná, září štěstím, a od nového CD ji dělí už jen pár smluv se sponzory. Dříve opuštěná bezprizorní maminka je příkladem toho, že štěstí přeje připraveným.

Objednat
nyní na Obezin.cz
EXKLUZIVNĚ na Super.cz: Obezin za 398 Kč!

EXKLUZIVNĚ na Super.cz: Obezin za 398 Kč!

Pavel Vohnout alias Kyklop už s OBEZINem zhubnul neuvěřitelných 19 kilogramů. Teď, když je o tolik štíhlejší, má mnohem více energie. S Maxim Turbulenc nedávno natočil úplně nový videoklip „Hledám si holku“. Takže dámy, pozor, štíhlý, ale stále urostlý Kyklop je zřejmě k mání! „OBEZIN je první přípravek na hubnutí, který užívám, a přitom vím, že to nedělám jenom kvůli reklamě. On opravdu funguje, aniž by v tom byla nějaká škodlivá chemie,“ říká Kyklop a dodává: „Já po OBEZINu fakt nemám hlad. To jsem předtím nezažil.“

Objednat
nyní na Obezin.cz
EXKLUZIVNĚ na Super.cz: Obezin za 398 Kč!

EXKLUZIVNĚ na Super.cz: Obezin za 398 Kč!

Mladá úspěšná rockerka Leona Šenková (20) zhubla s OBEZINem 7 kilogramů za 7 týdnů! „Je to super, vůbec nemám hlad a už můžu nosit oblečení, které jsem třeba rok neměla na sobě, protože mi bylo malé. Hubnutí vidím na svém těle mnohem víc než na váze,“ popisuje Leona svůj hubnoucí příběh. Se štíhlejší postavou se Leoně otvírají nové pracovní nabídky: „Dostala jsem možnost zúčastnit se konkurzu na roli v novém muzikálu Mata Hari a první kolo jsem vyhrála. Doufám, že se mi povede uspět i v dalším kole, protože ta role je mi úplně šitá na míru,“ těší se Leona. V hubnutí však hodlá ještě chvíli pokračovat. Svěřila se nám, proč dříve tolik nabírala: „Každý večer se konal nájezd na ledničku. Honila mě mlsná a nedalo se to vydržet. A tohle teď přešlo, za to jsem strašně ráda.“ Tenhle efekt má OBEZIN™ díky přidané řase Spirulina platensis, která podobné chutě potlačuje.

Objednat
nyní na Obezin.cz
NOVINKA na Super.cz: STOIN za 398 Kč!

NOVINKA na Super.cz: STOIN za 398 Kč!

Po úspěchu OBEZINu uvádí Danare a.s. nový přírodní doplněk stravy na podporu erekce STOIN™. Výrobce v přípravku STOIN™ zkombinoval nejúčinnější složky na podporu sexuálního zdraví a vytvořil jedinečného pomocníka pro delší a intenzivnější sexuální prožitek. Unikátní kombinace aminokyselin podporuje tvorbu svalů a lepší prokrvení. Jihoamerickou rostlinu Muira Puama využívali na podporu erekce a jako účinné afrodiziakum již brazilští domorodci, zatímco mexičtí Májové na totéž používali keř Turnera Diffusa. Tribulus Terestris napomáhá vylučování mužských pohlavních hormonů, proto se také používá na podporu erektilních dysfunkcí, ale napomáhá i tvorbě svalové hmoty. Výtažky všech těchto zázračných rostlin zaručují vysokou účinnost sirupu STOIN™. Vyzkoušejte přípravek STOIN™ za zaváděcí cenu a zažeňte splíny z deštivého počasí!

Objednat
nyní na Stoin.cz
EXKLUZIVNĚ na Super.cz: Obezin After diet za 398 Kč!

EXKLUZIVNĚ na Super.cz: Obezin After diet za 398 Kč!

OBEZIN™ After diet je jediným dostupným přípravkem proti JOJO efektu na českém trhu. Díky němu si už více než rok udržuje dokonalou figuru například zpěvačka Míša Nosková. Účinné látky rostlinného původu jsou známé svými účinky na podporu rychlejšího spalování tuků. Jde o malinový keton, extrakt ze zelené kávy a výtažek z rostliny Garcinia Cambogia. Přídavek lněného semínka navíc garantuje dobře fungující trávení. Na podporu celkového efektu obsahuje OBEZIN™ After diet ještě chrom, který reguluje hladinu krevního cukru. Díky tomu nehrozí návaly chutí a noční nájezdy na ledničku. Udržet si váhu s OBEZINem After diet není problém a dokážete to i vy.

Objednat
nyní na Obezin.cz

Časová osa článků