Stařec se chce ve 110 letech pošesté ženit

I přes svůj pokročilý věk Malajsijec Ahmad Mohamad Isa rozhodně nezanevřel na ženy. Ve 110 letech se chce již pošesté ženit, a to možná s téměř o 30 let mladší Sanad Ahmadovou, která se ozvala na Isovu nabídku sňatku v místních novinách. Stařík přiznává, že manželku si hledá především proto, aby měl kolem sebe nějakou společnost a bylo o něj dobře postaráno.

Malajsijec, který má 20 vnoučat a 40 pravnoučat, se na začátku týdne v místním tisku Utusan Malaysia vyjádřil, že hledá ženu, aby nebyl sám, a to takovou, která by o něj pečovala.

Inzerát natolik zaujal 82letou devítinásobnou matku Sanad, že požádala své děti, aby kontaktovaly Ahmadovu rodinu. Ačkoli je oproti svému vyhlédnutému partnerovi téměř o 30 let mladší, věkový rozdíl jí vůbec nevadí.

„Nezáleží na tom, kdo to je, pokud mi bude vařit. Je smutné žít sám a bojím se samotný usínat. Kdybych tak měl manželku, která by se o mě postarala,“ řekl Isa, který má za sebou již pět manželství. Muž dodal, že čtyři z jeho manželek zemřely a s pátou se rozvedl.

Sanad Ahmadová, které zemřel manžel před třiceti lety, dodala, že jí malajsijský pamětník učaroval nápadnou podobou s jejím zesnulým mužem a také tím, že měli stejné jméno.

 Dagmar Plecháčová
 


Časová osa článků