Česká návrhářka má neskutečný zadeček a mnoho roztoužených ctitelů. Video: Jan Svoboda

Tělo k pominutí: Už víme, proč nemravové obtěžují nadpozemsky krásnou českou návrhářku

31. května 2013 21:50

Neskutečně půvabnou českou módní návrhářku Moniku Zahradníkovou (23) pobuřuje, že se jí po zveřejnění našeho článku plného jejích nahých fotografií začali ozývat neuvěřitelní úchyláci. Přitom ale natočila video, v němž naplno provokuje mužskou fantazii, protože především svůj božský zadeček jak dvě broskvičky tu vystavuje v neuvěřitelně provokativních pózách. Podívejte se na to, čím Moniku příroda obdařila!

Asi chápeme, proč se Zahradníková, která by se svou nádhernou vizáží i postavou mohla být z fleku světovou modelkou, tak vystavuje. Nemá přítele a jak známo, v takové situaci samičky provokují víc, než když mají drahou polovičku.

Monika dostala po našem článku, v němž ukázala prakticky vše, spousty reakcí a většinou prý byli jejich autory roztoužení pánové. „Jeden muž mě neustále zve na večeři, i když ho slušně odmítám. Dostala jsem koláž se svou fotkou a spoustu vzkazů, že jsem sexy. Překvapilo mě to a přemýšlím, co se některým mužům honí v hlavě,“ tvrdí kráska, která přesto hledá pořádného chlapa s velkým Ch.

Kromě toho pořádá novou soutěž krásy, zručnosti a adrenalinu s názvem Czech Driver Girl. Finalistky soutěže musí mít řidičák a zvládnout šest soutěžních úkolů (například výměnu kol, slalom, motokáry, mytí vozu atd). Vítězka nafotí smyslné snímky pro slavný pánský časopis s králíčkem v logu. Finále proběhne 31. srpna v Praze na automobilovém festivalu. Už se těšíme! 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků