Hari Hassan Vyskočil a jeho máma Anife.

Hari Hassan Vyskočil a jeho máma Anife. Foto: Archiv FTV Prima

Podržte se: Tenhle exotický frajer s uhrančivýma očima je synem Anife Vyskočilové

4. prosince 2012 11:55

Dámy, to je ale prvotřídní hřebeček! Temperamentní břišní tanečnice Anife Hassan Vyskočilová (44) se v primáckém pořadu VIP Prostřeno pochlubila exotickým fešákem, který by rozhodně stál za hřích.

Na první pohled vypadá jako její nový milenec, opak je ale pravdou. Černovlasý frajer s uhrančivýma očima není nikdo jiný než její dvaadvacetiletý syn Hari Hassan Vyskočil.

Anife sice táhne na čtyřicet let, ale pořád vypadá neuvěřitelně sexy, a tak se není co divit, že si Hariho, který už svou maminku dávno přerostl, všichni pletou s jejím přítelem. Sympatický mladík společně s mámou Anife uvaří pro opravdu vypečenou společnost.

U společného stolu se totiž sejde i exmanžel Anife Ivan Vyskočil s dcerou Míšou, kterou má z manželství s Ivanou Andrlovou. Ivan Vyskočil sice není Hariho otec, ale vychoval ho, takže s ním stále vychází. Pravidelně se scházejí také Hari a jeho nevlastní sestra Míša.

Zato Anife po bouřlivém rozvodu nemůže Vyskočilovi přijít na jméno. Vypjatou atmosféru tak jistě vylepší Petra Černocká (68) a Světlana Nálepková (57), které kulinářské lahůdky uvaří společně se svými sympatickými protějšky. 

Anna Veškrnová , Super.cz