Tohle stvoření zneužilo muže Basikové, teď se vnucuje Bartošové.

Tohle stvoření zneužilo muže Basikové, teď se vnucuje Bartošové.

Iveto Bartošová, ty máš ale fanoušky! K zpěvačce se lísá babochlap, který zneužil muže Basikové

5. prosince 2012 19:57

Do pořadu Iveta živě, v němž by zpěvačka Iveta Bartošová (✝48) čistě teoreticky měla odpovídat na otázky diváků (což se ale prakticky vůbec neděje), se občas dovolají opravdoví exoti. Kromě životem těžce zkoušených žen, u kterých má asi největší podporu, se totiž ozývají také podivné existence jako Tara Wells (29). Tento ženomuž, jenž by byl rád dobrým travestitou, sice během telefonátu zkritizoval novináře, kteří o Bartošové nepíší sluníčkově, zapomněl ale dodat, že sám musel chodit kanály, když se snažil rozbít manželství kolegyni Ivety Báře Basikové (55)!

Mnozí si mysleli, že tohle stvoření raději spáchalo sebevraždu, neboť s takovou ostudou se nedá jen tak žít. Jenže omyl! Tara Wells, jež veřejně tvrdila, že měla intimní styky s Petrem Polákem, aby pak pod pohrůžkou soudů musela potupně přiznat, že je sprostá lhářka, kritizuje ostatní, že si nezametou před svým prahem, sama tam má ale brajgl jak na skládce.

Jenže některé existence se oklepou ze všeho, a i když podle našich informací sami travestité Wells vyobcovali ze svých řad a tvrdí, že jim dělá jen ostudu, ta se o sobě rozhodla dát zase vědět ve formě patolízalského telefonátu Ivetě Bartošové. Zatímco i ti nejvěrnější příznivci zpěvačky se nemohou dovolat od první minuty prvního dílu, mužné kritičce bulváru Taře se to povedlo asi hned napoprvé.

„Tak tady je Tara. Já bych hrozně moc chtěla pozdravit Ivetku. Pocházím taky z Valašska jako Ivetka. Držím jí hrozně moc štěstí prostě, lásky, hlavně zdravíčka, hlavně Artur je krásnej,“ začala nevinně travestitní osoba, která se pak pustila do kritiky novinářů. Od ní to ale vyzní stejně hloupě, jako kdyby uhelná společnost kritizovala sdružení Děti Země za ničení ovzduší. „Myslím, že si to Iveta nezaslouží. Ať si zametou kolem svého prachu,“ vtipkovala Wells, kterou okamžitě po hlase poznaly její „kolegyně“ a upozornily na ni redakci Super.cz

Můžeme jen pevně doufat, že Iveta Bartošová má i nějakého normálního fanouška, který si předtím nechtěl trapně a lživě udělat jméno na někom slavnějším. A věřme, že se Tara nedostane ke zpěvačce blíž a nestane se zároveň členem a členkou jejích, dnes už proslulých, týmů. Už takhle jde kolikrát o legrační panoptikum… 

David Zápal , Super.cz