Tato žena je chloubou celé Austrálie.

Tato žena je chloubou celé Austrálie. Profimedia.cz

Poznáváte slavnou zpěvačku? Je jí pětačtyřicet, ale do kapsy strčí kdejakou dvacítku

Sociální sítě jsou ideálním prostředkem, jak udržovat kontakt se svými fanoušky. Celebrity je ale s oblibou využívají i s nadějí, že si jimi zaslaného snímku všimnou média, a oni tak budou mít o popularitu postaráno snadno a rychle. Zpěvačka na obrázku nepatří mezi aktivní zásobovatelky svých fotografií, ale když už se o nějakou podělí, stojí to za to. A my smekáme Kylie!

Smyslná diva prohýbající se v zádech je skutečně Kylie Minogue, která před pár dny oslavila těžko uvěřitelné jubileum - 45. narozeniny. Zpěvačka, jež se drží mezi nejlepšími popovými interpretkami už od 80. let, se nezmínila, kde byla fotografie pořízena, ale pravděpodobně je součástí natáčení videoklipu k její nové skladbě pojmenované Skirt. To bylo totiž také jediné slovo, které Kylie k fotografii připsala.

Minogue se nechala slyšet, že s hudbou bude v nových projektech více experimentovat. Prý stále ponese ‚její DNA‘, ale bude obohacena o nové prvky. V současnosti Kylie spolupracuje například s autorem The-Dreamem, jenž v minulosti skládal muziku i pro Rihannu nebo Beyoncé. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků