Tato žena je chloubou celé Austrálie.

Tato žena je chloubou celé Austrálie. Profimedia.cz

Poznáváte slavnou zpěvačku? Je jí pětačtyřicet, ale do kapsy strčí kdejakou dvacítku

18. června 2013 13:57

Sociální sítě jsou ideálním prostředkem, jak udržovat kontakt se svými fanoušky. Celebrity je ale s oblibou využívají i s nadějí, že si jimi zaslaného snímku všimnou média, a oni tak budou mít o popularitu postaráno snadno a rychle. Zpěvačka na obrázku nepatří mezi aktivní zásobovatelky svých fotografií, ale když už se o nějakou podělí, stojí to za to. A my smekáme Kylie!

Smyslná diva prohýbající se v zádech je skutečně Kylie Minogue, která před pár dny oslavila těžko uvěřitelné jubileum - 45. narozeniny. Zpěvačka, jež se drží mezi nejlepšími popovými interpretkami už od 80. let, se nezmínila, kde byla fotografie pořízena, ale pravděpodobně je součástí natáčení videoklipu k její nové skladbě pojmenované Skirt. To bylo totiž také jediné slovo, které Kylie k fotografii připsala.

Minogue se nechala slyšet, že s hudbou bude v nových projektech více experimentovat. Prý stále ponese ‚její DNA‘, ale bude obohacena o nové prvky. V současnosti Kylie spolupracuje například s autorem The-Dreamem, jenž v minulosti skládal muziku i pro Rihannu nebo Beyoncé. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků