Ornella Štiková by Jágra za partnera nechtěla.

Ornella Štiková by Jágra za partnera nechtěla. Foto: David Zápal, Inka, Super.cz

Ornella Štiková uráží Jardu Jágra: Měl by se oženit se svou matkou!

3. prosince 2012 14:55

Mediální hvězdička Ornella Štiková (25), která se proslavila tím, že čeká dítě s manželem Gábiny Partyšové Josefem Koktou, by jako svého partnera rozhodně nechtěla hokejistu Jaromíra Jágra (46). A dokonce by našeho nejslavnějšího hokejistu nedoporučovala ani žádné jiné dívce.

„Já bych holkám nedoporučovala Jardu jako přítele, protože si myslím, že se nikdy neožení, a že s ním každá dívka bude jen ztrácet svůj drahocenný čas a mládí. Raději bych na tom seznamu vůbec nebyla zařazená. Nešla bych do vztahu s někým, kdo je takový mamánek jako on. Jarda by si měl vzít svou matku,“ řekla Blesku rázná Ornella. Vtip je v tom, že ona sama nedá bez matky ani ránu.

Ornella se dále nechala slyšet, že by si s Jágrem neměla co říct a líbí se jí úplně jiný typ mužů. „No mně se líbí jeho absolutní opak. On není vůbec můj typ. Ale hlavně, já si strašně ráda povídám, třeba o smyslu života a podobně. Myslím si, že on by mi v tomhle rozhodně nestačil,“ dodala Ornella.

Štiková samozřejmě neopomenula připomenout, jak moc jsou pro ni důležité peníze, a že svůj život chce mít zařízený tak, aby nikdy nemusela strádat. 

Anna Veškrnová , Super.cz